ג’וש ברולין הוא קייבל ב- “דדפול 2”

אחרי חיפושים רבים, ריבים בהפקה, שאפילו גרמו לפרישתו של הבמאי טים מילר מבימוי הסרט השני בסדרת סרטי דדפול, נפל הפור, והשחקן המוערך ג’וש ברולין, יגלם את קייבל, ניית’ן סאמרס, בנם של סקוט סאמרס (סייקלופס), ומדלין פריור, שיבוט גנטי של ג’ין גריי. זה יהיה התפקיד השני של ברולין בסרטי מרוול, מכיוון שהוא משחק גם את ת’אנוס שמחפש את אבני האינסוף וראינו אותו לראשונה בסוף “הנוקמים עידן אולטרון” ונראה שוב ב- Avengers: Infinity War שייצא בשנה הבאה.

ה“הוליווד ריפורטר” מדווח כי ג’וש ברולין ניצח לא מעט מתמודדים שהיו על התפקיד בהם מייקל שאנון (גנרל זוד ב”איש הפלדה”) ועל פי השמועות גם את ראסל קראו ובראד פיט. על פי ברולין, הדיל שסגר עם חברת פוקס הוא על ארבעה סרטים. את “דדפול 2” מביים דיוויד ליטץ’ שבקרוב נוכל לראות את סרטו “Atomic Blonde” בכיכובה של שארליז ת’ארון. הפקת הסרט אמורה להתחיל ביוני בוונקובר. ריאן ריינולדס חוזר לתלבושת האדומה שגורמת לאנשים לדמם ולא מכבר נודע כי זאזי ביטס (אטלנטה) לוהקה לתפקיד דומינו.

josh brolin is Cable in deadpool 2 - Header

ברולין, בן ה-49 הוא בנו של השחקן הנחשב ג’יימס ברולין והחל את הקריירה שלו אי שם בשנת 1985 בקלאסיקת האייטיז “הגוניס” ומאז הקריירה שלו עברה עליות ובעיקר מורדות. לפני כעשור הוא חווה תחייה קרייריסטית מחודשת כשהופיע בסרטים כמו “ארץ קשוחה” של האחים כהן, “פלאנט טרור” של רוברט רודריגז, “מילק”, עליו היה מועמד לפרס האוסקר ועוד. בין היתר הופיע גם בסרטים מבוססי הקומיקס כמו “גברים בשחור 3” (שם גילם את הגרסה הצעירה של טומי לי ג’ונס) ובגרסה הקולנועית לגיבור הקומיקס של DC, “ג’ונה הקס” (שנחל כישלון צורב).

השאר תגובה