“המומיה” – טריילר חדש ופיצ’רט

לפני ארבעה חודשים זכינו לראות את הטיזר הראשון לסרט האימה/הרפתקה/אקשן “המומיה” בכיכובו של טום קרוז (וגם אנבל וואליס וראסל קרואו שמגלם את דוקטור ג’ייקל), הסרט אמור לפתוח את יקום המפלצות של חברת יוניברסל (שכולל בין היתר את “איש הזאב”, “פרנקנשטיין”, “דרקולה” ועוד). סופיה בוטלה, שהוכיחה את עצמה כנבל מעולה בסרט “קינגסמן” מגלמת את הגרסה המחודשת של “המומיה”. את התסריט כתבו כריסטופר מקארי שכבר כתב כמה סרטים בהם השתתף טום קרוז, כמו, “וואלקירי”, “ג’ק ריצ’ר”, “משימה בלתי אפשרית אומת המתנקשים” ו”קצה המחר” וג’ון ספייטס שכתב, בין היתר, את “דוקוטר סטריינג'”, “פרומתיאוס”.

“המומיה” התחדש בטריילר חדש, רשמי, שמראה לנו הרבה יותר את ההרס והאימה שמטילה המומיה על תושבי כדור הארץ וגם בפיצ’רט קצר שמתאר את הצילומים בתוך מטוס שמדמה אפס גרביטציה, כפי שראינו בטריילר הראשון. הטריילר החדש:

פיצ’רט, לצלם באפס גרביטציה:

את הסרט מביים אלכס קורצמן, שזהו סרט הבלוקבסטר הראשון שהוא מביים. קורצמן מוכר לנו בעיקר כתסריטאי שכתב כמה משוברי הקופות הגדולים של העשור הקודם (אם כי אפשר להתווכח על האיכות של הכתיבה). בין הסרטים שכתב ניתן למצוא את שני הסרטים הראשונים בסדרת סרטי הרובוטריקים, “משימה בלתי אפשרי 3”, והריבוט של סדרת סרטי “סטאר טרק” (2009). קורצמן גם עומד מאחורי פיתוח הסדרות “פרינג'”, ו”סליפי הולו”.

“המומיה” יגיע לבתי הקולנוע בישראל ב-8 ביוני.

השאר תגובה