“הנוסע השמיני: קובננט”, טריילר חדש!

נראה כי התקופה שלפני הקיץ מתחילה להציף אותנו עם טריילרים חדשים לסרטים מצופים שיגיעו לבתי הקולנוע בישראל בחודשים הקרובים. אחד מהסרטים הללו, שזוכה לבאזז הולך וגובר ברשת האינטרנט הוא ללא ספק “הנוסע השמיני: קובננט” הסרט החדש בסדרת סרטי “הנוסע השמיני” שהוא המשך של “פרומתיאוס” ואמור לקשר את העלילה לסרט הראשון בסדרה שיצא אי שם בשנת 1979.

לפני קצת יותר מחודשיים שוחרר הטריילר הראשון ולפני כמה ימים קיבלנו סרט קצר, באורך של חמש דקות, שביים בנו של רידלי סקוט, לוק, ושמהווה מעין הקדמה לסרט. הטריילר החדש נותן לנו בדיוק את מה שאנחנו רוצים, קצת מתח, קצת דרמה ולא מעט אימה. אחד הדברים המרכזיים שיש בטריילר זה שהוא מציג לנו זן חדש של “נוסע שמיני”, או יותר נכון, זן חדש של זינומורף.


התקציר העברי הרשמי:
רידלי סקוט חוזר לעולם שיצר בנוסע השמיני, הפרק השני בטרילוגיה שהחלה עם פרומתיאוס – ומתחבר ישירות עם יצירתו רבת ההשפעה של סקוט מ- 1979. בדרך לכוכב לכת מרוחק בצד הרחוק של הגלקסיה, צוות של ספינת חלל חושב שגילה גן עדן לא נודע, אך למעשה מדובר בעולם אפל, מסוכן – שתושבו היחיד הוא דיוויד הרובוט (מייקל פסבנדר), הניצול של משלחת פרומתיאוס האבודה.

“הנוסע השמיני: קובננט” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-18 במאי.

השאר תגובה