“איירון פיסט” – פיצ’רט חדש וקטע

חברת מרוול ונטפליקס שחררו פי’צרט חדש (כשלוש דקות אורכו) וקטע לקראת יציאת הסדרה הרביעית בהפקתם שמתרחשת ביקום הסינמטי של מרוול, “איירון פיסט” שתעלה לשידור ב- 17 במרץ. הסדרה מביאה למסך את הגיבור הרביעי, אחרי דרדוויל, ג’סיקה ג’ונס ולוק קייג’. בהמשך השנה, נוכל לראות את ארבעת הגיבורים יחדיו במיני סדרה THE DEFENDERS. כל זאת בעוד נטפליקס עסוקה בימים אלו בהפקת סדרה חמישית, “המעניש”.

הפיצ’רט החדש, שמגיע אלינו כשבועיים אחרי הטריילר המלא, מתמקד בעיקר בדמותו של דני רנד/איירון פיסט ולצד ראיונות עם השחקן פין ג’ונס שמגלם את רנד, אנו יכולים לראות קטעים חדשים שלא ראו קודם מתוך הסדרה ולהבין יותר את הרקע שלה וכמובן, מה הייחוד שלה בייקום הסינמטי של מרוול. מה שכן, חייבים לציין, שלפחות על פי החומרים ששוחררו, יש על פניו לא מעט דמיון בין איירון פיסט ובין “החץ” של DC/CW, גם בקו הסיפורי (יורש עשיר חוזר לעיר שלו אחרי שנעדר 15 שנה), גם במערכות יחסים (החבר הכי טוב עם הבחורה שהיתה מאוהבת ברנד ויחדיו הם מנהלים את העסק של משפחתו) ועוד ועוד. כמו כן, יש הרגשה קלה של חזרה על הסיפורים שכבר ראינו בסדרות אחרות (עוד פעם סמים, עוד פעם מאפייה, הפעם עם מגע של על טבעי).

באופן קצת מוזר, הקטע ששוחרר לרשת הוא לא בכיכובו של דני רנד אשר מוכיח מדוע קוראים לו איירון פיסט, אלא דווקא של קולין ווינג (השחקנית ג’סיקה הנוויק) שמוכיחה שגם היא יודעת איך להשתמש באגרופיה (ורגליה וכל השאר):

“איירון פיסט”, עונה 1, שתמנה 13 פרקים, תעלה בנטפליקס ב-17 במרץ.

השאר תגובה