טריילר חדש ל”שארקנדו 4″!

מה שהחל כסרט די גרוע וקמפי בערוץ SyFy, כפי שהורגלנו לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות, הפך לתופעת תרבות פופ מהנה, מוטרפת ומודעת לעצמה. אנחנו מדברים כמובן על סדרת סרטי “שארנקנדו” שהחלק הרביעי שלו Sharknado: The 4th Awakens יעלה לשידור באותו ערוץ ב-31 ביולי. לקראת השידור התחדש הסרט המופרע הזה בטריילר חדש שהוא לא פחות ממוטרף והזוי (כמו שצריך):

אם אתם ממש מתעקשים, העלילה סובבת סביב טורנדו עצום שאסף בים אינספור כרישים (שכנראה לא שמעו על זה שהזן נמצא בסכנת הכחדה). את העלילה מוביל סטיב סנדרס… אה, סליחה, איאן זירינג (שקוראים לו בסדרת הסרטים Fin Shepard (אתם מבינים?! יענו, בתרגום חופשי לעברית, “רועה הסנפיר”) ולצידו מגוון עצום של שחקנים גרועים יותר וממש ממש גרועים בהם טארה רייד. סדרת הסרטים כבר הפכה מזמן למקבץ הופעות אורח של סלבריטיז סוג ג’ וכאן אנחנו מקבלים, בין היתר, את דיוויד הסלהוף.

בטריילר, שבו לא רק שם הסרט שואב השראה מ”מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר” אנחנו מגלים שיש כמה סוגי טורנדו, כמו אשונדו (טורנדו של אש), נפטונדו (טורנדו של נפט) ואפילו פרהנדו (המורכב מעדר מעופף של פרות). אז כן, טפשי ומופרך כמו שזה נשמע, נראה שאנחנו מצפים לעוד סרט קאלט קאמפי.

השאר תגובה