סדרת האקס-מן Hellfire מבוטלת בעוד סדרה חדשה יוצאת לדרך

מגאזין חדשות הבידור The Hollywood Reporter מדווח כי חברת פוקס מפתחת סידרת חדשה המבוססת על מוטנטים שעדיין אין לה שם. זו הסדרה השנייה שפוקס מפתחת, לאחר שחברת הבת שלה, FX הזמינה לאחרונה עונה שלמה מהסדרה LEGION אותה יצר נוח האוולי (שעיבר את “פארגו” של האחים כהן לסדרה מצליחה) ומבוססת על בנו של צ’ארלס אקסאוויר, דיוויד הלר.

הסדרה החדשה, היא תחת ההגדרה pilot commitment, שזה אומר שהרשת מחויבת לשדר את הפיילוט, גם אם בסופו של דבר היא לא תזמין ממנו עונה שלמה. הסדרה תספר את סיפורה של משפחה “רגילה” ושל זוג הורים שמגלים שילדיהם הם מוטנטים ומפתחים כוחות על. אולם, המשפחה מגלה שהיא נמצאת תחת מעקב ונאלצת להימלט מידיהם של סוכני ממשל עוינים. המשפחה מגיעה למחתרת בה חיים מוטנטים אחרים שברחו מן הממשל וכעת עליהם ללמוד לשרוד את החיים החדשים. נכון לכתיבת שורות אלו לא ידוע עד כמה הסדרה תתרחש ביקום הקולנועי של סרטי “אקס-מן”, אם מדובר בדמויות מוכרות מסדרות הקומיקס או בדמויות חדשות לחלוטין, שהן מוטנטיות.

את הסדרה החדשה כותב מאט ניקס שעומד מאחורי הסדרה “סוכן מחוק” ויפיקו אותם השמות המוכרים כאשר מדובר בסרטי או סדרות אקס-מן, בריאן סינגר, לורן שולר דונר, סיימון קינברג וג’ף לואב. עדיין אין תאריך יעד לשידור הסדרה או ליהוקים.

אולם, עם הכרזת הסדרה החדשה נודע כי סדרה אחרת שהייתה בתכנון, HELLFIRE, עליה דיווחנו באוקטובר האחרון, בוטלה. הסדרה אמורה הייתה להתבסס על אחד הארגונים החשאיים שהפכו עם השנים לאויבים הגדולים של קבוצת המוטנטים האהובה. אולם, כאשר אוון כץ ומאני קוטו שעומדים מאחורי ההצלחה של הסדרה “24” והיו אמורים להיות ה-שאו ראנרז, עזבו כדי לעבוד על 24 Legacy חברת פוקס החליטה לגנוז את הפרויקט.

השאר תגובה