בשקט ודממה מחדשים את “קו הדממה”

בשקט ודממה חברת סוני מחדשת את אחד הסרטים הבולטים של שנת 1990, דרמת האימה “קו הדממה” ומגייסת את קיפר סאת’רלנד המוכר לנו בעיקר כג’ק באואר מהסדרה “24” לאחד התפקידים הראשיים. סאת’רלנד, ששיחק בסרט המקורי, נמצא בשלבים האחרונים של חתימת החוזה ואם הכל יילך כשורה יצטרף לצוות השחקנים הצעיר שכולל את אלן פיג’ (“ג’ונו”, “התחלה”), נינה דוברב (“יומני הערפד”) דייגו לונה (“ואת אמא שלך גם” ובקרוב ב”רוג אחד: סיפור מלחמת הכוכבים”) ועוד.

בסרט המקורי שיחקו לא מעט שחקנים צעירים שהיו אז בתחילת הקריירה הקולנועית שלהם והפכו, מהר מאוד, לכוכבים ענקיים. להוציא סאת’רלנד, הופיעו בסרט ג’וליה רוברטס, קווין בייקון, אוליבר פלאט ובילי בולדווין. את הסרט המקורי ביים ג’ואל שומאכר (“באטמן לנצח”, “באטמן ורובין”) והוא עקב אחרי קבוצה של סטודנטים לרפואה שמחליטים לנסות לבדוק את השפעות המוות ובעצם, להרוג את עצמם לתקופות של מספר דקות כדי לחוות את החוויה האולטימטיבית. הניסוי, כיאה בסרטי אימה, מקבל תפנית לא רצויה ומאוד מפחידה.

flatliners 1990

את הגרסה המחודשת, שצילומיה החלו החודש, מביים הבמאי הדני ניילס ארדן אופלב שביים את הגרסה הדנית של “נערה עם קעקוע דרקון” ואת פרק הפיילוט בעונה הראשונה של “מר רובוט”. את הסרט מפיק מייקל דאגלס, שהפיק גם את הסרט הראשון ועל התסריט חתום בן ריפלי שכתב את “קוד מקור”. במידה וסאת’רלנד יחתום על החוזה הוא יגלם את אחד הרופאים המבוגרים שנמצאים באקדמיה. לא ידוע אם לתפקיד שלו יהיה קשר לתפקיד שגילם לפני יותר מ-25 שנה.

נשאיר אתכם עם הטריילר של הסרט המקורי מ-1990:

השאר תגובה