ג’ון בויגה מצטרף ל”פסיפיק רים 2″

אחד הסרטים השנויים במחלוקת של שנת 2013 היה “פסיפיק רים”, סרט ה’רובוטים נגד מפלצות’ של גיירמו דל טורו (“הלבוי”). אלו שאהבו אותו, אהבו אותו, ואלו שלא, שנאו אותו. גם בקופות הסרט לא היה הצלחה מבריקה כשההכנסות בארצות הברית הגיעו לקצת יותר מ-100 מיליון דולרים, כשסרטים כמו “מגודלים 2” או Bad Grandpa של חברות ג’אקאס הכניסו יותר. אולם, נראה כי בשאר העולם הסרט הצליח יחסית בסדר, ובסך הכל הכניס 411 מיליון דולרים, מה שהצדיק סרט המשך.

בהודעה לעיתונות שפרסמה חברת ההפקה, יוניברסל, הם הודיעו על ליהוקו של ג’ון בויגה (פין, ב”מלחת הכוכבים הכוח מתעורר”) לתפקיד הראשי. הוא יגלם את בנו של אידריס אלבה מהסרט הראשון. ההפקה אמורה להתחיל את הצילומים לקראת סוף השנה. בויגה לא הצליח להסתיר את השמחה שלו וצייץ אישור על הליהוק:

סרט ההמשך נתקל בלא מעט בעיות, התסריט היה יקר מדי להפקה, גיירמו דל טורו פרש מתפקיד הבמאי ויסתפק בתפקיד המפיק בלבד. את כס הבמאי תפס סטיבן ס. דה-נייט שמוכר בעיקר כמפיק של סדרות מצליחות כמו “דרדוויל”, “סמולוויל” ו”אנג’ל” וניסיון הבימוי שלו מתבטא במספר פרקים בסדרות המוזכרות. את התסריט כותב דרק קונולי שכתב את הלהיט “עולם היורה” (אם כי יהיו כאלה שיגידו שהתסריט הוא לא הצד החזק של הסרט הזה).

את בויגה נראה השנה לצידם של טום הנקס ואמה ווטסון במותחן The Circle ונשמע את קולו בסדרת הטלוויזיה המצוירת של נטפליקס “גבעת ווטרשיפ” וכמובן, ב”מלחמת הכוכבים 8″ שייצא ב- 2017.

נשאיר אתכם עם הטריילר של הסרט הראשון, “פסיפיק רים”, שיצא בשנת 2013:

השאר תגובה