ג’יי. איי. באיונה יביים את “עולם היורה 2”

למרות שאולי אתם לא מכירים את השם שלו, ג’יי איי באיונה (חואן אנטוניו באיונה) הוא אחד השמות החמים ביותר בהוליווד בשנים האחרונות. כעת מדווח אתר חדשות הבידור Deadline כי פורסם, באופן רשמי, כי הוא יביים את “עולם היורה 2”, סרט ההמשך ללהיט הענקי שביים קולין טרברו.

את ההודעה צייצו טרברו ומפיק הסרט, פרנק מרשל, בחשבונות הטוויטר שלהם. קולין טרברו, שביים את “עולם היורה” כתב את הסיפור לסרט ההמשך וישמש כאחד המפיקים. הוא לא מביים את החלק השני מכיוון שהתחייב לביים את הסרט התשיעי בסדרת סרטי “מלחמת הכוכבים”. כריס פראט ודאלאס ברייס האוורד, כוכבי הסרט הראשון, אמורים לשוב גם לסרט ההמשך. לוח הזמנים מתחיל להיות לחוץ לסרט בקנה מידה שכזה לאור העובדה שיש לו כבר תאריך יציאה, 22 ביוני 2018.

באיונה הוא במאי ספרדי (בן 40) שהתגלה ב-2007 בעקבות סרט האימה “בית היתומים” שביים תחת עינו הפקוחה של גיירמו דל טורו. הסרט הפך להצלחה ברחבי העולם ונחשב לאחד הסרטים המפחידים שנוצרו מתחילת האלף.

בשנת 2012 ביים באיונה את סרט האסונות המרשים “הבלתי אפשרי” בכיכובם של נעמי ווטס ויואן מקרגור ונער צעיר בשם טום הולנד הלוא הוא ספיידרמן החדש. מאז התעסק באיונה בעיקר בבימוי פרסומות וכמה פרקים בסדרת האימה “פני דרדפול”.

ב-14 באוקטובר השנה ייצא לבתי הקולנוע סרטו החדש A Monster Call שכבר יוצר באזז חיובי ונחשב לאחד הסרטים המעניינים של 2016. הטריילר החדש והמרשים, מראה לנו מדוע מפיקי “עולם היורה” חשבו שהוא האדם המתאים לעבודה.

השאר תגובה