“תיקים באפלה: התחייה”, טריילר חדש ומדליק

בעוד כעשרה ימים, ב-25.1, יחל שידורה של המיני סדרה, בת השישה פרקים, “תיקים באפלה: התחייה” שמחזירה למסך הקטן, אחרי 13 שנה, את צמד בלשי ה-FBI פוקס מאלדר ודיינה סקאלי. כעת מתחדשת המיני סדרה בטריילר מלא (של כשתי דקות) שנראות מבטיחות ביותר:

הפרק הראשון ישודר במקביל לארצות הברית רק ב-Yes (מה שאומר שהוא ישודר בחמש לפנות בוקר של יום שני ה-25 בינואר) ומאוחר יותר, ביום שלישי, 26.1 ישודר ב-22:00 עם תרגום. החל מה-2.2 הקרנת הפרקים הנותרים ישודרו בימי שלישי (גם, בחמש לפנות בוקר, במקביל לארצות הברית, ומאוחר יותר, ב-22:00 עם תרגום).

יוצר הסדרה והמפיק הראשי שלה, כריס קרטר, חוזר לכתוב ולהפיק, ויחד עם דוכובני ואנדרסון ישובו גם מיטש פילגי בתפקיד וולטר סקינר, ו-וויליאם בי. דייויס בתפקיד “האיש המעשן”.  הפקת הסדרה שומרת בסוד את העלילה. כוכבים אורחים נוספים במהלך העונה יהיו ג’ואל מקהייל (“קומיוניטי”, “מרק הוליוודי”) כאושיית אינטרנט התומך במולדר, אנט מהינדרו, (נינה סרגייבינה מ”האמריקנים”), לורן אמברוז (“עמוק באדמה”), כוכב “עמק הסיליקון” קוניל ניינג’יאני, רובי האמל (“נקמה”), ריס דרבי (“טיסת הקונקורדים”) וחוזרים להתארח: אנבת’ גיש שגילמה את הסוכנת מוניקה רייס (והצטרפה לסדרה עם עזיבתו של דוכובני בעונה השמינית), שילה לארקין כמרגרט סקאלי (אמא של דיינה) ושלישית ה”אקדוחנים הבודדים” ברוס הארווד, טום בריווד ודין האגלונד.

“תיקים באפלה” עלתה לאוויר לראשונה ב- 1993. במהלך שידורן של 9 העונות שלה, עברה הסדרה ממעמד של דרמת מד”ב אהובה, ללהיט בינלאומי והפכה לאחת מסדרות הטלויזיה המצליחות בכל הזמנים והולידה שני סרטי קולנוע. הסדרה, שזכתה ב- 16 פרסי אמי, ב-5 פרסי גלובוס הזהב ובפרס פיבודי, עוקבת אחר סוכני ה- מאלדר וסקאלי, שחוקרים תעלומות לא מוסברות וקונספירציות ממשלתיות, “תיקי X”, שההסבר היחיד עבורם הוא תופעות על טבעיות.

השאר תגובה