מולטי-סנאפ, 6.12.15

שני פרומקין חוזרת עם כל מה שגיקי ומגניב ברשת.

העונה השנייה של “ריק ומורטי” כבר חודשיים מאחורינו, העונה השלישית נמצאת במרחק שנות אור (הסדרה חודשה לעונה נוספת, אך טרם ידוע מתי היא תעלה) והגעגועים רבים. אז למי שבינתיים משלים את החסר עם חלומות בהקיץ של עצמו מסתובב עם אקדח הפורטלים המסעיר והאקסטרה-שימושי של ריק, הפנטזיה הזו עלולה כעת להיות ממשית מתמיד:

דייב דלטון, תושב קנזס סיטי, מסביר בסרטון איך פועל אביזר-האקדח שהמציא, שמלבד הקרנת פורטלים, מקרין גם פרקים של הסדרה.

https://49.media.tumblr.com/1f54bcdb25e27d8e2b048c1ed76187c0/tumblr_n03q4zdSis1trvvoqo1_500.gif

והנה ריק מעיר את מורטי בבוקר כפי שרק הוא יודע, בפרסומת חדשה לרשת המזון המהיר .Carl’s Jr:

נמשיך עם רשת Adult Swim, שבמקביל ל”ריק ומורטי”, משדרת גם את “רובוט צ’יקן”, סדרת מערכונים קומיים באנימציית סטופ מושן. רגע לפני ש-2016 מגיעה ותביא עימה קרבות בין באטמן לבין סופרמן מצד אחד ובין איירון מן לבין קפטן אמריקה מהצד השני, “רובוט צ’יקן” מביאים את הדבר האמיתי – הצצה מושלמת לקרב בין גודזילה לג’ייסון וורהיס האלמותיים. אל תמצמצו, זה קצר מדי:

מאנימציה למבוגרים לחבובות למבוגרים: מיילו דה קאט, כבר ותיק בעולם המאש-אפים, הפגיש הפעם את החבובות עם אמינם. סקוטר בתפקיד סלים שיידי, קרמיט כד”ר דריי, מי היה מאמין:

ולסיום, נחגוג את הפעם השישית ברציפות בה טרילוגיית “שר הטבעות” זוכה במקום הראשון במצעד הפסקולים של ה-Classic FM Movie Music Hall of Fame. את הפסקול האפי כתב, כמובן, המלחין הווארד שור.


מהרגעים המוסיקליים המצמררים של הטרילוגיה

אלייז’ה ווד, aka פרודו באגינס, אמר ל-Classic FM על הזכייה: “המוזיקה היא חלק ענק מהזהות של הסרטים האלה. אני חושב שפסקולים הם תמיד חשובים ביותר בכל הנוגע לאטמוספירה והקשר הרגשי שיש לך לסרט. היצירות המוזיקליות האלו, אם חושבים למשל על מוזיקת הנושא של הוביטון, שנשמעת לרוב כשרואים הוביטים בסרטים, הן באמת אייקוניות, הן כמעט מתעלות על הסרטים עצמם. כמעט כמו ג’ון וויליאמס, היצירות המוזיקליות האלו מ”מלחמת הכוכבים” כל כך אייקוניות, שכשאנחנו שומעים את היצירות – אנחנו מכירים את הסרטים, ואני חושב שבמובן מסוים זה המקרה עכשיו עם (שר) הטבעות והפסקול של הווארד שור”.

לרשימה המלאה של 100 הפסקולים האהובים ביותר.

ולמוזיקת הטרילוגיה, כי היא באמת מרגשת תמיד:

השאר תגובה