קומיקס מקדים ל”שמונת השנואים” של קוונטין טרנטינו

בשיתוף פעולה עם פלייבוי והצייר זאק מאייר, הבמאי קוונטין טרנטינו כתב קומיקס קצר שמהווה הקדמה לסרט הבא שלו, “שמונת השנואים” (כן, זה השם העברי הרשמי).

hateful-eight-comics-1 hateful-eight-comics-2 hateful-eight-comics-3 hateful-eight-comics-4 hateful-eight-comics-5 hateful-eight-comics-6 hateful-eight-comics-7 hateful-eight-comics-8

המערבון, בכיכובה של שורת כוכבים (קורט ראסל, ג’ניפר ג’ייסון לי, סמואל ל. ג’קסון, טים רות’, מייקל מדסן ועוד), מספר על צייד ראשים (ראסל) והאסירה הנמלטת שלכד (ג’ייסון לי) בוויומינג של אחרי מלחמת האזרחים האמריקנית. בדרכם לעיירה בה צייד הראשים יקבל את כספו, הם פוגשים טיפוסים שונים, ביניהם צייד ראשים נוסף (ג’קסון) ונאלצים להתמודד עם סופת שלגים.

“שמונת השנואים” ייצא לאקרנים בארה”ב בהפצה מוגבלת בחג המולד, ה-25 בדצמבר וב-8 בינואר יעבור הסרט להפצה נרחבת בכל ארצות הברית. לישראל יגיע הסרט ב-14 בינואר 2016.

זו לא הפעם הראשונה שטרנטינו, חובב קומיקס, נכנס לתחום: סרטו הקודם, “ג’אנגו ללא מעצורים”, זכה לעיבוד ישיר של התסריט של הבמאי מבית ורטיגו\DC, עליו עבדו ציירי הקומיקס ר.מ. גוארה וג’ייסון לאטור.

השאר תגובה