נעצרה הפקת “הנוסע השמיני 5” בבימוי ניל בלומקאמפ

הידיעה כי ניל בלומקאמפ (“מחוז 9”) יוצא לביים את החלק החמישי, שמחה הרבה מאוהדי הסדרה. העניין לווה בבאז אינטרנטי גדול וסיגורני וויבר ומייקל בין הודו שהם שמחים לחזור לפרנצ’ייז. בלומקאמפ גם פרסם תמונות קונספט שעזרו לו לשכנע את חברת פוקס לצאת להפקה.

אולם, נראה כי הפקת החלק החמישי בסדרת הסרטים האייקונית נקלעה לקשיים. אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי היא הופסקה ונכון לכתיבת שורות אלו לא ידוע אם ומתי תחודש. הבמאי, ניל בלומקאמפ, אישר בחשבון הטוויטר שלו כי ההפקה אכן הופסקה והוסיף כי למרות אהבתו הגדולה לדמויות ולסדרת הסרטים, הוא מתכוון להמשיך לפרויקטים אחרים.

blomkamp twitter

הסאגה החלה בחודש פברואר, כאשר בלומקאמפ פרסם כמה תמונות קונספט שיצר לסרט המשך פיקטיבי. הבאז העצום שגרר איתו הפוסט הזה, גרם לחברת פוקס לשבת עם הבמאי ולחתום איתו על חוזה. לאחר החתימה פורסם כי בלומקאמפ יביים את החלק החמישי בסדרה, שיהווה המשך לסרט השני, “שובו של הנוסע השמיני” ויתעלם מחלקים 3 ו-4.

נראה כי ההודעה על עצירת הפרוייקט מגיעה בעקבות הסרט שעומד לביים רידלי סקוט, שהיה אמור להיות המשך ל”פרומתאוס” אולם לאחרונה כבר הפכו אותו לחלק מהסדרה ושינו לו את השם ל-Alien: Paradise Lost. הסרט של סקוט ייצא לצילומים באוסטרליה בתחילת 2016.

השאר תגובה