קלואי מורץ היא “בת הים הקטנה”

קלואי מורץ, המוכרת לנו בעיקר כ’היט גירל’ מסרטי “קיק-אס”, תגלם את התפקיד הראשי בגרסת הלייב אקשן לאגדה הקאלסית של האנס כריסטיאן אנדרסן, “בת הים הקטנה”.

מגאזין חדשות הבידור Variety מדווח כי קלואי חתמה על החוזה לאחר תקופה ארוכה של משא ומתן. הסרט, שנמצא בהפקת אולפני יוניברסל, יהיה קרוב יותר לאופי האגדה שכתב אנדרסן ב-1873 ופחות לגרסה הצבעונית, השמחה המוסיקלית והמוכרת ביותר, של דיסני. מייד עם פרסום הידיעה באופן רשמי, אשרה אותה מורץ בחשבון הטוויטר שלה.

Chle Grace Moretz Twitter

נכון לכתיבת שורות אלו עדיין אין במאי לסרט. סופיה קופולה (“אבודים בטוקיו”, “מארי אנטואנט”) שידועה ביכולתה לעבוד עם שחקניות צעירות, היתה מקושרת לפרוייקט אולם עזבה בטריקת דלת בתחילת השנה, עקב “חילוקי דיעות אומנותיים”. ריצ’ארד קרטיס, מי שכתב קומדיות רומנטיות אייקוניות כמו “נוטינג היל”, “יומנה של בריג’יט ג’ונס” ו”אהבה זה כל הסיפור” וגם את דרמת המלחמה שביים סטיבן שפילברג, “סוס מלחמה”, יכתוב את התסריט הסופי לסרט שכרגע עוד אין לו תאריך יציאה רשמי.

כידוע, האגדה מספרת את סיפורת של בת ים, מתבגרת, אשר מתאהבת בבן אנוש ומוכנה לוותר על משפחתה, חייה מתחת למים והסנפירים שלה, למען האהבה.

את קלואי מורץ נוכל לראות בקרוב בעיבוד הקולנועי לספרו של ריק יאנסי, “הגל החמישי”.

השאר תגובה