ג’יימס בונד מציג: רשיון להרוג – סופרקאט

ג’יימס בונד הוא ללא ספק אחד הגיבורים הקולנועיים המפורסמים ביותר שיש. ביום חמישי ה- 5.11 יגיע לבתי הקולנוע הסרט החדש בסדרה, “ספקטר” בו מגלם את דמותו של הסוכן החשאי הוותיק, דניאל קרייג.

עורץ היוטיוב Auralnauts יצר סופרקאט, קיל קאונט, שמאגד את כל ההריגות של בונד במהלך 50 פלוס השנים האחרונות. 6 שחקנים שונים, 23סרטים, 38 דקות של עריכה ו-362! הריגות (עם 29 הערות עוקצניות אחר כך). כנראה שבונד לוקח באופן מילולי (אולי מדי) את הרשיון שלו. החוק היחיד שהיה לקראת יצירת הסופרקאט הזה הוא שאת ההריגה חייבים לראות על המסך (לפחות את ההתחלה או הסיום, לא נספרו למשל אנשים שנהרגו במפעל שמתפוצץ ולא רואים אותם).

“ספקטר” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-5 בנובמבר

תקציר עברי רשמי:

הודעה מסתורית מהעבר שולחת את ג’יימס בונד למשימה סודית במקסיקו סיטי וברומא שם הוא פוגש את לוסיה סיארה (מוניקה בלוצ’י), אלמנתו היפה של פושע מסוכן. בונד חודר לאסיפה סודית ומגלה את קיומו של ארגון מרושע הידוע בשם ספקטר. באותו זמן בלונדון, מקס דניבי (אנדרו סקוט), המנהל החדש של המרכז לבטחון לאומי, מפקפק בפעולותיו של בונד ומטיל ספק בנחיצותה של סוכנות MI6, בראשותו שלM (רייף פיינס). בונד מגייס את מאניפני (נעמי האריס) ואת Q (בן ווישו) שיעזרו לו במציאתה של מדליין סוואן (ליה סיידו) ביתו של אויבו משכבר הימים מר וויט (ג’ספר כריסטינסן), שבידיה הרמז כדי לפצח את המסתורין סביב ארגון ספקטר. בהיותה בתו של מתנקש היא מבינה את דרכיו של בונד בצורה שאחרים לא יבינו. בזמן שבונד חודר ללבו של ספקטר, הוא לומד על הקשר המצמרר בינו לבין האויב שהוא מחפש, בגילומו של כריסטוף וולץ.

השאר תגובה