קינגסמן: השירות החשאי 2 ב-2017

קינגסמן: השירות החשאי“, סרטו של מתיו ווהן המבוסס על סדרת הקומיקס, בת 6 חוברות שיצרו מארק מילר ודייב גיבנס, הוא ללא ספק אחד מהסרטים הללו שיוצאים ומפתיעים את כולם, גם בביקורות, תגובות הקהל, ובהכנסות שלו. הסרט, שעלה כ-80 מיליון דולרים, הגיע ל-413 מיליון דולרים הכנסות ברחבי העולם.

מגאזין חדשות הבידור The Hollywood Reporter מדווח כי חברת “פוקס המאה העשרים” שיבצה את סרט ההמשך, “קינגסמן 2” שעדיין אין לו שם רשמי, ליציאה ב-16 ביוני 2017. מתיו ווהן יכתוב את התסריט אם כי עדיין לא ברור אם גם יביים וטארון אגרטון יחזור לגלם את דמותו של אגסי, הבחור הצעיר שנכנס לעולם של ריגול ואקשן. נראה כי כולם רוצים להחזיר לסרט השני את דמותו של קולין פירת’, גאלאהד, אולם בשלב הזה לא ברור אם או איך פירת’ יהיה נוכח. צילומי הסרט השני יחלו באפריל 2016.

06

העובדה שפוקס משבצת את הסרט ביוני מציעה כי הם מאמינים גדולים בפרנצ’ייז הזה והשאלה היא האם ההפקה תשמור על דירוג R לו זכה הסרט הראשון.  נכון לכתיבת שורות אלו, התחרות היחידה מולה עומד “קינגסמן 2” באותו שבוע הוא הסרט “מכוניות 3” של חברת פיקסאר (שפונה לקהל שונה לחלוטין). הסרט משובץ שבוע אחרי “מלחמת העולם Z חלק 2” ושבוע לפני סרט הסולו של “וונדר וומן”.

השאר תגובה