מולטי-סנאפ, 12.10

שני פרומקין ממשיכה במדור משעשע ומגניב שהפעם עלול לגרום לכם לחפש מוצרים חדשים (ומגניבים במיוחד) לבית.

חתולים נגד זומבים

אתמול היה יום חג לצופי טלוויזיה ברחבי העולם, כש“המתים המהלכים” חזרה לעונה שישית. אם ריק, קרול ושאר החברים יזדקקו לעזרה, וסביר להניח שהם יזדקקו, כרגיל, להרבה ממנה, הוידאו הבא מציג כישורי קטילת זומבים מרשימים ממקור לא צפוי (ומאוד חמוד):

הוידאו נעשה לקראת עליית העונה השניה של סדרת אפוקליפסת זומבים אחרת, Z Nation, אבל אנחנו באופן אוטומטי מקשרים כל זומבים ל”מתים המהלכים”.

Merchandise this, merchandise that

יום חג גדול יותר, הפעם לצופי הקולנוע ברחבי העולם, עומד להגיע אלינו, והוא יום “בחזרה לעתיד” כמובן. ה-21 באוקטובר הוא התאריך העתידני-לשעבר אליו מרטי מקפליי מגיע וקודם כל, לפני הכל, מזמין פפסי. לכבוד המאורע המיוחד, חברת פפסי הוציאה קו אמיתי של בקבוקי פפסי-פרפקט לאספנים (6,500 יחידות בלבד), ואת הפרסומת הזו, שמנסה לשחזר איך ב-1989 חשבו ש-2015 תראה:

“All I want is a pepsi”, מרטי מקפליי, 21.10.2015.

חברת מארס הודיעה שתקח חלק בקמפיין השיווקי של “אקס-מן: אפוקליפסה” שיוצא ב-2016, כך שהM&M’s, יהיו “השוקולד הרשמי של הסרט”, לפי ברטה דה פאבלוס-בארבייר, סגנית נשיא השיווק של חברת מארס בצפון אמריקה. פאבלוס-בארבייר הוסיפה ש”העסקה באמת מאחדת בין שניים מגיבורי-העל הגדולים של הוליווד, הM&M’s והאקס-מנים”. נותר רק לקוות שהעיצוב של נבל-העל, אפוקליפסה, ככפתור שוקולד צבעוני יהיה מוצלח יותר מעיצובו בסרט (לפחות על סמך תמונות מוקדמות).

CQ0Ri-7WgAEX8E7

והנה איירון-מן כמקרר.

ioin_iron_man_mini-fridge

79.99$ לאכסון יוגורט, לא אשפוט אתכם אם תרגישו שזו השקעה משתלמת.

הכינו את הממחטות Vol. 2

בסנאפ הקודם היתה זו פיקסאר שעוררה בנו דמעות, אך בל נשכח שפיקסאר עצמה למדה מהטובה מכולם בתחום יצירת בכי בלתי נשלט. כמעט 23 שנים עברו מאז ש”אלאדין” הגיע לעולם, וכעת, כשנה לאחר מותו הטראגי של רובין וויליאמס, AKA הג’יני, דיסני שיחררה לעולם קטעים מרגשים שמעולם לא נראו בעבר מתהליך יצירת הסרט.

צמד הכותבים-במאים של הסרט, רון קלמנטס וג’ון מאסקר, המלחין אלן מנקן וחברי קאסט המדובבים המקוריים נפגשו בחדשות ABC, לכבוד יציאתו החגיגית של הסרט על בלו-ריי, עם הבונוסים המדוברים. וכמובן שאף מפגש איחוד של “אלאדין” לא יהיה שלם אם לאה סלונגה ובראד קיין, שהעניקו לסרט את קולות השירה של ג’סמין ואלאדין, לא ישירו את “עולם חדש”, השיר שהגדיר רומנטיקה על מרבד קסמים מחדש.

!Come with me

ולסיום, שיר יפה מאת ד. ויידר.

ג’קי ליאנג הוא זה שהעלה את הוידאו המרגש, המציג לתפארת את צעצועי מלחמת הכוכבים “Space opera” של חברת Tomy היפנית, המנגנים ומרקדים לפי הקצב. ליאנג מעלה לעמוד הפייסבוק שלו בקביעות שלל רב של וידואים הגדושים בצעצועים מגניבים וכל מה שמלחמת הכוכבים, וזה לינק לעוד אחד מהם, לא התאפקתי:

One thought on “מולטי-סנאפ, 12.10”

השאר תגובה