מולטי-סנאפ, 28.9

החבובות, הדרקון סמואג, וולברין וסרטי פיקסאר. שני פרומקין במדור נוסף שבסופו, המלצה, הכינו את הממחטות.

מיס פיגי וקרמיט, ביחד וכל אחד לחוד

החבובות חזרו החודש לטלוויזיה, וכחלק ממסע יחסי הציבור, מיס פיגי וקרמיט התארחו אצל ג’ימי קימל, ודיברו על הפרידה המתוקשרת. אם אי פעם חשבתם שיגיע היום בו ג’ימי קימל יפתח חשבון טינדר למיס פיגי…. היום הזה הגיע.

בנתיים, “החבובות” לא התקבלה בתגובות אוהדות, בטענה שנקלעה לפורמט רציני שלא מתאים לה ואיבדה מהשטותניקיות-החביבה-לכל-המשפחה שאפיינה אותה. זוהי אם כך הזדמנות טובה להזכר בראיון מדומיין נוסף, שהתקיים כחלק ממסע יח”צ של יצירה שכשלה בקרב דעת הקהל והמבקרים. זהו כמובן הראיון של הדרקון האימתני, סמאוג (בדיבובו של בנדיקט קאמברבאץ’), אצל מנחה הלייט-נייט וגיק-העל, סטיבן קולבר, ואחד הדברים הטובים ביותר (יש שיגידו היחיד) שיצאו מטרילוגיית ה”הוביט”.

כן, סמאוג לועג לדרקונים של קליסי מ”משחקי הכס”, זה אחד הדברים הטובים שניתן לראות באינטרנט עד היום.

Who wore it better?

במסגרת מסע יח”צ אחר, הפעם ל”פן” שעומד להגיע לאקרנים ב-8.10, כוכב הסרט, יו ג’קמן, נשאל את מי היה בוחר לגלם גרסא צעירה של הדמות המזוהה איתו ביותר, וולברין. ג’קמן בתגובה הציע את טום הארדי, שלאחרונה כיכב כמקס ב”מקס הזועם: כביש הזעם”.

האינטרנט לא התעכב בהדמייה מיידית לאופציה שג’קמן הציע.

https://twitter.com/Bosslogic/status/647427695064694784/photo/1

ואם הארדי לא מוצא חן בעינכם כוולברין, הנה קוף.

wolver-monkey-625x424

הכירו את קוף הWolf’s Mona, שלרוב ניתן למצוא אותו במרכז אפריקה (בעיקר בין קונגו לאוגנדה), על אף כי הקוף מהתמונה חי לו בBatu Secret Zoo באינדונזיה. אז גם אם טרם נמצא לג’קמן מחליף, לפחות כעת נמצא לו כפיל.

4492052427968936c2fe4a9336ced5cd

הכינו את הממחטות

ולסיום – כל הפעמים שפיקסאר שיחקו עם ליבנו, בוידאו שיעלה בכם המון המון המון רגשות. הוזהרתם מראש.

השאר תגובה