קצרים: מקבץ חדשות טלוויזיה מהשבוע החולף (18.9)

מקבץ חדשות טלוויזיה מהשבוע האחרון (18.9)- ליהוקים נוספים ל”לוק קייג'”, סטיק (סקוט גלן) חוזר לעונה השנייה של “דרדוויל”, פרומו לעונה השנייה של “גות’האם” וסדרה מתהווה על פי סיפור המתח של סטיבן קינג, “הערפל”.

ליהוקים נוספים ל”לוק קייג'”

“נטפליקס” מתכננת לרכב על ההצלחה של “דרדוויל” עם הסדרה “ג’סיקה ג’ונס” שתעלה בנובמבר הקרוב ועם הסדרה “לוק קייג'”, אודות גיבור העל השחור הלוחם בפשע בהארלם. הקאסט הנוכחי של הסדרה המתהווה התפרסם באתר הרשמי של מרוול והוא כולל את מייק קולטר (בתמונה הראשית) בתור קייג’ (שיופיע לראשונה ב”ג’סיקה ג’ונס”),סימון מיסיק (“ריי דונובן”) כמיסטי נייט, שוטרת לשעבר שמתהדרת בזרוע ביונית העוזרת לקייג’, פרנק וויילי (שם משחק ב”ריי דונובן”) כבלש רפאל סקרפה, הפרטנר של מיסטי, מהארשלה עלי (“בית הקלפים”) כ- Cottonmouth, פושע מקומי ואויב של קייג’ ואלפרי וודארד (“12 שנים של עבדות”) בתפקיד מריה דילארד, פוליטיקאית מקומית השואפת לשנות את הארלם וקרובת משפחה של Cottonmouth. בנוסף יופיעו גם ת’יאו רוסי (“ילדי האנרכיה”) בתפקיד Shades, עבריין החמוש במשקפיים היורות מטחי אנרגיה ורוסריו דוסון שתחזור לתפקיד האחות קלייר טמפל, אותה גילמה בעונה הראשונה של “דרדוויל”.

שובו של ה”סטיק”

ואם הזכרנו את “דרדוויל”, חדשות טובות אחרת מבשרות את שובו של השחקן הוותיק סקוט גלן (“הצוות המובחר”) לעונה השנייה והמאוד מצופה של הסדרה, בציוץ טוויטר רשמי בעמוד של הסדרה. גלן גילם בעונה הראשונה את “סטיק”, המנטור הקשוח של מאט מרדוק, ובסצנה האחרונה שלו בסדרה ראינו אותו משוחח (כנראה) עם סטון, תלמיד נוסף אותו סטיק הדריך באמנויות לחימה והפך ללוחם באגודת סתרים בשם Chaste. גלן, שהופיע בפרק אחד בלבד, זכה לביקורות טובות מצד האוהדים והמבקרים מה שגרם לתסריטאים להחזיר אותו, לשלושה פרקים בעונה קרובה.

scott glen returns

אופנת “המעניש”

עדיין בענייני “דרדוויל” וציוצים, השחקן ג’ו ברנת’הל (“המתים המהלכים”) העלה לחשבון הטוויטר שלו תמונה בה הוא מתהדר בחולצה המתהדרת בגולגולת האייקונית של ה”פאנישר” , אותו ברנת’הל מגלם בעונה הקרובה של “דרדוויל, שכבר זוכה לשם “דרדוויל נגד פאנישר, ואמורה לעלות במהלך 2016.

Jon Bernthal Wears The Punisher Skull Logo

יופי יכול להרוג

חברת Fox שחררה פרומו חדש לעונה השנייה של “גות’האם” תחת הסלוגן “הרוע יכול להיות יפה”. הפרומו מתמקד בברברה קין (ארין ריצ’ארדס) אשר אבדה את שפיות דעתה בסוף העונה הראשונה בעקבות מקרה אלים ביותר שנכפה עליה.

ערפל מסוכן

אולפני Dimension הכריזו על הפקת סדרת טלוויזיה שתתבסס על הסיפור הקצר The Mist שכתב סטיבן קינג והיווה בסיס לסרטו של פרנק דרבונט (שלא הופץ מסחרית בארץ) משנת 2007, כך מדווח אתר חדשות הבידור Deadline. את הסדרה, שכבר זכתה לברכתו של אמן האימה, מפתח כריסטיאן תורפ, יוצר טלוויזיה מדנמרק שזוכה להצלחה במולדתו עם סדרה בשם “ריטה”, שבימים אלו מסיימת עונה רביעית, אודות מורה שחייה הפרטיים מתוסבכים. הסדרה תושפע גם מהסיפור המקורי וגם מהסרט בבימויו של דראבונט (שעיבד כזכור גם “חומות של תקווה” וגם את “גרין מייל” של סטיבן קינג בהצלחה רבה). הסיפור עוסק בערפל מסתורי שעוטף עיירה שלווה וגורם לתושבים להתמודד עם פחדים קמאיים ויצורים שלא מהעולם הזה. הסדרה מתכננת להגדיל את רוחב היריעה של הסיפור המקורי ולספק שפע של מקורות פחד ואימה, כך לפחות לדברי בוב ווינשטיין, מבעלי האולפנים. אולפני “Dimension” אחראים להצלחה של הסדרה “הצעקה” שגם היא כזכור מבוססת על סדרת הסרטים בעלי אותו שם. טרם נקבע היכן ומתי תשודר הסדרה ואלה פרטים ראשוניים בלבד.

הטריילר לגרסה הקולנועית שביים דאראבונט ב-2007:

השאר תגובה