יוצרי סרטי “רחוב ג’אמפ”, לסרט על האן סולו הצעיר

פיל לורד וכריסטופר מילר הם ללא ספק בין הבימאים העסוקים והמצליחים שפועלים היום בהוליווד. הם אלו שעומדים מאחורי הצלחות כמו “גשם של פלאפל”, “סרט לגו”, שני סרטי “רחוב ג’אמפ” (והשלישי בדרך) ובימים אלו הם עובדים גם על סרט המבוסס על דמות הקומיקס של “הפלאש” בשביל חברת האחים וורנר ועל סרט אנימציה בכיכובו של ספיידרמן בשביל חברת סוני. כעת, נוספה לרשימת הדמויות האייקוניות שהם מנסים להחיות בקולנוע, דמות נוספת, זו של האן סולו.

חברתו Lucasfilm , דרך האתר הרשמי של מלחמת הכוכבים, מדווחת כי השניים חתמו על חוזה ויביימו סרט המתאר את עלילותיו של האן סולו הצעיר. הסרט יעקוב ויספר לעולם איך האן סולו הצעיר הפך להיות אחד המבריחים והאנשים המבוקשים ביותר על ידי האימפרייה, כפי שפגשנו אותו לראשונה ב”מלחמת הכוכבים” אי שם בשנת 1977.

את התסריט כותב לורנס קסדן, שהיה בעבר אחד הבימאים והתסריטאים הבולטים בהוליווד, שכתב, בין היתר, את התסריטים של “האמפרייה מכה שנית”, “שובו של הג’די” וכעת היה שותף לכתיבת הסרט החדש, “מלחמת הכוכבים הכוח מתעורר”. לורנס גם הביא לראשונה למסך את דמותו של אינדיאנה ג’ונס בתסריט ל”שודדי התיבה האבודה”. בנו, ג’ון קסדן, יהיה שותף לכתיבה.

נכון לכתיבת שורות אלו הסרט אמור לצאת ב-25 במאי 2018.

השאר תגובה