לוהקה דמותה של אלקטרה ב”דרדוויל”

עונתה השנייה של “דרדוויל” החלה להצטלם בימים אלה, ואחרי המעניש מצטרפת לסדרה דמות מרכזית נוספת – אלקטרה.

השחקנית הצרפתייה אלודי יאנג (“ג’י. איי.ג’ו: סוגרים חשבון”) לוהקה לתפקיד אלקטרה נאצ’יוס, אהובתו לשעבר של מאט מרדוק, ששבה אל חייו שנים מאוחר יותר כדרדוויל. שמה של אלקטרה לא הוזכר עד כה, אבל צופי הסדרה בטח יזכרו את מאט מספר לפוגי על האקסית שלו באוניברסיטה, צעירה יווניה.

elodie-yung

בקומיקס אלקטרה הוצגה במהלך הריצה המפורסמת של פרנק מילר בתחילת שנות ה-80, עליה בין השאר מבוססת עלילת הסדרה. מאט ואלקטרה היו זוג במהלך לימודיהם והתאחדו שוב בבגרותם, מאט כויג’ילנט ללא פחד ואלקטרה כמתנקשת נינג’ה. בשיאה של אותה ריצה הנבל בולסאיי הרג את אלקטרה עם הפיגיונות המפורסמים שלה, אירוע שדחף את מאט אל התחתית.

בהמשך אלקטרה שבה אל החיים בזכות אירגון המתנקשים, The Hand, איתו היא ודרדוויל מעורבים מאז. אלקטרה ודרדוויל חצו דרכים שוב ושוב, אך היא גם פעלה ופועלת בפני עצמה – כנינג’ה, מתנקשת ואף כחלק מ-The Hand, לעתים כמנהיגת האירגון – בין השאר בסדרות סולו. הסדרה האחרונה בכיכוב אלקטרה, ע”י צוות היוצרים היידן בלאקמן ומייקל דל מונדו, בוטלה בתחילת השנה לאחר 11 גיליונות.

Elektra_Vol_3_1_Martin_Variant_Textless

דמותה של אלקטרה כבר הופיעה על המסך הגדול, בגילומה של ג’ניפר גארנר. קודם בסרט “דרדוויל” ב-2003, בכיכובו של בן אפלק (שם התחיל הרומן בין השניים, שבהמשך נישאו ובימים אלה מתגרשים), ולאחר מכן בסרט סולו כושל, שנמצא בקביעות ברשימות סרטי הקומיקס הכי גרועים.

העונה השנייה של “דרדוויל” מבית מארוול ונטפליקס מיועדת לעלות לשירות הסטרימינג במחצית הראשונה של 2016.

3 thoughts on “לוהקה דמותה של אלקטרה ב”דרדוויל””

      1. לדעתי הקרדית מגיע יותר לנטפליקס על מרחב הפעולה הרחב שהם נותנים לכל הסדרות שלהם. מארוול מנגד משתמשים באותה תבנית ישנה וטובה עם פול גז על שיווק המותג לילדים

השאר תגובה