“בחזרה לעתיד” חוזר… בקומיקס

בוב גייל, התסריטאי שכתב את טרילוגיית סרטי “בחזרה לעתיד” יחזור לכתוב הרפתקאות בכיכוב גיבוריו, מרטי מקפליי ודוק בראון, על גבי דפי הקומיקס. חברת IDW תפיץ את החוברות. האתר Comic Book Resources, שהצליח לערוך ראיון ראשון עם התסריטאי במסגרת קומיקון סאן דייגו (או יותר נכון באירוע מקדים), מדווח כי גייל יפקח על הסדרה הרצה החדשה שתצא לאור באוקטובר.

גייל, שבעבר כתב חוברות בסדרות רצות כמו Daredevil ו-Amazing Spider-Man, לא ייקח רק על עצמו את משימת כתיבת החוברות. הרעיון הוא שגייל יעמוד בראש צוות כותבי קומיקס מתחלף, בהם ג’ון בארבר (Transformers) ואריק ברנהאם (Ghostbusters). גייל יהיה אמון על המצאת הסיפורים וקשתות הסיפור הרחבות ואילו הכותבים האחרים יכתבו בפועל את הסיפור ויחלקו אותו למספר חוברות. כמו הכותבים, את הסדרה יציירו מספר ציירים בהם ברנט סקונובר (“Batman 66”) ודן סקונינג (Ghostbusters).

back-to-the-future-1-4-covers-by-Dan-Schoening
הקאברים של חוברות מספר 1 עד 4 מאת דן סקונינג

הסיפורים יענו גם על כמה שאלות שהאוהדים שאלו במשך כל השנים, כגון איך דוק בראון ומרטי נפגשו וגם היסטוריה סודית ולא מוכרת של דוק בראון כמדען המשתייך לקבוצת מדענים ידועים לשמצה בתקופת מלחמת העולם השנייה (כי תמיד חייב להיות משהו שקשור למלחמת העולם השנייה).

הראיון המלא עם בוב גייל, באתר Comic Book Resources.

השאר תגובה