מריסה טומיי תגלם את דודה מיי בריבוט של ספיידר-מן

אחרי ליהוקו של טום הולנד הצעיר לתפקיד ספיידי, לוהקה גם דודה מיי חדשה.

ההפקה המשותפת של אולפני מארוול וסוני מתגבשת: יש שחקן ראשי (הולנד) ובמאי (ג’ון ווטס) – ועכשיו גם שחקנית מרכזית נוספת. את מיי פארקר, דודתו של פיטר שמגדלת אותו לבד לאחר מותם הטראגי של הוריו ומאוחר יותר בעלה, תגלם זוכת האוסקר מריסה טומיי (“בן דודי ויני”). כך מדווח מגאזין חדשות הבידור Variety.

חשוב לציין כי נכון לזמן כתיבת שורות אלו, לא התקבל אישור רשמי מחברת סוני או מחברת מרוול לידיעה הבלעדית שפורסמה ב-Variety.

נראה שבכל גרסה קולנועית חדשה מיי הופכת צעירה יותר ויותר (בטרילוגייה של סאם ריימי גילמה אותה רוזמרי האריס, בסרטי “ספיידר-מן המופלא” הייתה זו סאלי פילד). ייתכן ודמותה של טומיי בת ה-50 תהיה קרובה יותר לדודה מיי של יקום האולטימייט, שם היא צעירה ממקבילתה ביקום 616.

aunt-may

דודה מיי הופיעה לראשונה ב-Amazing Fantasy #15 ב-1962 לצד אחיינה. בעלה בן נרצח ע”י פורץ שפיטר – שלאחרונה קיבל כוחות על והשתמש בהם בסתר כדי להרוויח כסף בקרבות היאבקות – נמנע מלעצור, ולאחר מכן פעל כויג’ילנט ספיידר-מן ושמר על זהותו הסודית מקרוביו, ביניהם מיי. השניים גידלו את פיטר מאז הוריו, אחיו של בן וגיסתו, נהרגו בתאונת הדרכים כשהיה פעוט.

כאמור, ביקום 616 מיי מוצגת לרוב כאישה בדמי ימיה שפיטר מנסה לדאוג לה, ואף שרדה כמה אירועים בהם נחשבה למתה או הייתה על ערש דווי. ביקום האולטימייט מיי צעירה יותר, אישה עובדת ודעתנית שלא תמיד מצליחה להתמודד עם תפקידה האימהי.

הסרט החדש של ספיידר-מן מתוכנן לצאת לאקרנים ב-28 ביולי 2017 אך לפני זה נוכל לראות את הולנד מגלם את פיטר פרקר לראשונה בגלגול החדש ב”קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים” שייצא לאקרנים ב-6 במאי 2016..

One thought on “מריסה טומיי תגלם את דודה מיי בריבוט של ספיידר-מן”

השאר תגובה