מפלצת של מלון 2 – הטריילר הרשמי

שוחרר טריילר רשמי ל”מפלצת של מלון 2″, סרט ההמשך להצלחה הקופתית משנת 2012 (הצלחה לא מטורפת, אך עדיין, מספיקה כדי להצדיק סרט המשך). הסרט יעלה בישראל ב-24 בספטמבר.גנדי טרטקובסקי, שביים את הסרט הראשון, חוזר להחזיק במושכות הבימוי כשהפעם על התסריט אמונים רוברט סמיגל (שכתב את הראשון) ואדם סנדלר, אשר מדובב את גיבור הסרט, דרקולה. לפני חודשיים שוחרר הטיזר טריילר הראשון, שהיה פחות או יותר סצינה (מאוד מצחיקה) מהסרט.

התקציר העברי הרשמי של הסרט:

בסרט ההמשך ל”מפלצת של מלון” המצליח מ-2012, חוזרים דרקולה וחבריו לקומדיית הרפתקאות חדשה. אחרי שמדיניות המבקרים הנוקשה של דרקולה למלון שבבעלותו התמתנה סוף סוף וגם בני אדם מורשים להיכנס, מתחיל דרקולה להיות מודאג מכך שנכדו המקסים (חצי אדם-חצי ערפד) לא יגדל להיות ערפד. דרקולה מגייס את חבריו המפלצות על מנת להוציא מנכדו הצעיר את המפלצת שבו. מה שהם לא יודעים הוא שבזמן הזה אביו השמרני והנרגן של דרקולה- ולאד מגיע לבקר ומסבך את העניינים.

HotelTransylvania2-5 - small 01

מאחורי הדמויות האנימטיביות נוכל לשמוע את קולותיהם של אדם סנדלר (דרקולה), אנדי סמברג (ג’וני), סלינה גומז (מביס), סטיב בושמי (וויין), קווין ג’יימס (פרנקנשטיין), ומל ברוקס כולאד, אביו של דרקולה.

“מפלצת של מלון 2” – ייצא בישראל ב-24 בספטמבר.

השאר תגובה