שם קוד מ.ל.א.ך – טריילר חדש

לסרט האקשן הקומי, “שם קוד מ.ל.א.ך” (THE MAN FROM U.N.C.L.E), יש טריילר חדש ומדליק.

הסרט הוא גרסה קולנועית לסדרת הטלוויזיה המצליחה THE MAN FROM U.N.C.L.E משנות השישים. הנרי קאוויל (“איש פלדה”) הוא נפוליאון סולו, וארמי האמר (“הרשת החברתית”, “הפרש הבודד”) הוא אילייה קוריאקין. את הסרט ביים גאי ריצ’י (סרטי “שרלוק הולמס” עם רוברט דאוני ג’וניור).

בסרט מופיעים גם אליסיה ויקאנדר (“אנה קרנינה”), אליזבת’ דביקי (“גטסבי הגדול”), ג’ארד האריס (“שרלוק הולמס 2: משחק הצללים”) ויו גרנט (“נוטינג היל”).

man from uncle 01

על רקע שנות ה- 60′ המוקדמות, בשיאה של המלחמה הקרה, סוכנות U.N.C.L.E מתמקדת בסוכן ה- CIA סולו ובסוכן ה- KGB קוריאקין. כשהם נאלצים לשים בצד איבה ארוכת שנים, השניים מתאחדים למשימה משותפת של עצירת ארגון פשע בינלאומי הנחוש לערער את האיזון העדין של הכוח העולמי באמצעות קידום מהיר של תעשיית הנשק הגרעיני והטכנולוגיה שלו. הסיכוי היחיד של הצמד היא בתו של מדען גרמני, שהוא המפתח לחדירה אל ארגון הפשע, ועליהם לעמוד במירוץ הזמן למצוא אותו ולמנוע אסון עולמי.

הסרט מתוכנן לצאת בארץ ב-3 בספטמבר.

הסדרה רצה בין השנים 1964 ל-1968 וזכתה להצלחה רבה, ארבעת העונות כוללות 104 פרקים. בתפקידים הראשיים שיחקו רוברט ווהן (כמרגל האמריקאי) ודיוויד מקאלום (כמרגל הרוסי). הפתיחה של העונה הראשונה (שעוד היתה בשחור לבן, העונות הבאות היו בצבע).

נשאיר אתכם עם הפתיחה של אחד הפרקים בעונה הראשונה:

השאר תגובה