טריילר לסדרת הטלוויזיה המבוססת על “הקוסמים” מאת לב גרוסמן

רשת Syfy שחררה טריילר ראשון לסדרה “הקוסמים” המבוססת על טרילוגיית הספרים שכתב לב גרוסמן (הספר הראשון יצא ב-2009). סדרת הספרים, שזכתה להצלחה גדולה, הוגדרה לא פעם כ”הארי פוטר למבוגרים”.

הספר, שרק השנה יצא בתרגום לעברית (הוצאת הקיבוץ המאוחד בתרגומו של גיא הרלינג) מגולל את סיפורו של קוונטין קולדווטר אשר בספרים הוא נער בן שבע-עשרה (בסדרה ביגרו אותו), תלמיד מחונן שעומד להירשם לאוניברסיטה, אך בהיחבא עדיין מכור לסדרת ספרי פנטסיה שקרא בילדותו, שבמרכזה חמישה ילדים, אשר עוברים מגוון הרפתקאות בארץ קסומה ששמה פילורי. בהשוואה לספרים אלו, חייו האמתיים נראים אפורים וחיוורים. אך חייו אלה מתהפכים על ראשם, כאשר הוא מגלה שהתקבל לאוניברסיטה יוקרתית וסודית ללימודי קוסמות בצפון מדינת ניו יורק. שם חלומו מתגשם והוא רוכש השכלה שיטתית בכישוף מודרני מעשי.

הסדרה היתה בפיתוח לא מעט זמן, בהתחלה ברשת FOX שבסופו של דבר ויתרה עליה, עוד לפני שהגיעה לשלב הפיילוט. רשת Syfy רכשה את הזכויות, צילמה פיילוט ולא מכבר הודיעה שהיא מזמינה עונה ראשונה של הסדרה, בת 12 פרקים, שתעלה לשידור ב-2016. את הפיילוט ביים מייק קאהיל, מי שביים את הלהיט העצמאי Another Earth ב-2011. את קוואנטין מגלם השחקן ג’ייסון ראלף שנכון להיום לא הופיע בסדרה או סרט בתפקיד משמעותי. בימים אלו הוא מצטלם לסדרת המשטרה Aquarius לצידו של דיוויד דוכובני שעדיין לא עלתה לשידור.

צילומי העונה המלאה יחלו בחודש יולי בונקובר.

השאר תגובה