נמצא במאי לעיבוד ההוליוודי ל- Death Note

מגאזין חדשות הבידור ה- Hollywood Reporter מדווח כי אולפני האחים וורנר הכריזו על אדם ווינגרד (“You’re Next”, “האורח”) כמי שיעמוד בראש עיבוד הלייב אקשן לסדרת האנימה הפופולארית, Death Note. ווינגרד הוא שם די חדש ועוד לא מבוסס בההוליווד, שעסק עד כה בעיקר בז’אנר האימה, וכנראה שנבחר כדי להעניק לעיבוד את הטון האפל מהמקור.

Death Note שודרה בין השנים 2006-2007, ומבוססת על מנגה (קומיקס יפני) באותו השם. הסדרה עוקבת אחרי לייט, תלמיד תיכון מוכשר, שמוצא חוברת מסתורית שגורמת למוות של כל אדם שאת שמו כותבים על דפיה, כשניתן לכתוב אפילו את הדרך והזמן בהם אותו אדם ימות. העלילה מתמקדת במשחק המוחות בין לייט, שרוצה ליצור באמצעות המחברת סדר חדש בעולם ללא פשיעה, לבין L, בן נוער גאון אקסצנטרי, שפועל כבלש בינלאומי ומנסה לעצור אותו.

Death Note 01
סרטו המשמעותי של ווינגרד עד כה הוא “האורח” מ-2014, מותחן שקיבל ביקורות לא רעות. בסרט כיכבו דן סטיבנס (“אחוזת דאונטאון”) ומיקה מונרו (שלאחרונה הצטרפה לסרט ההמשך של “היום השלישי”, שיצא בשנה הבאה). ניתן להדגיש כי ווינגרד לא רק ביים את הסרט, אלא גם ערך אותו – שילוב תפקידים יוצא דופן בתעשית הקולנוע האמריקאית, כשהאחים כהן הם הבמאים הכמעט היחידים שידועים בו.

Adam wingard tweet
תגובתו של ווינגרד בטוויטר לתגובות הנלהבות מאז ההכרזה

עוד דווח, כי כבר קיים תסריט לעיבוד, שנכתב על ידי ג’רמי סלייטר, שהשתתף בכתיבת הריבוט “ארבעה מופלאים”, שיצא הקיץ. טרם ברור אם ווינגרד יעבוד עם התסריט הקיים, או שידרוש שינויים גדולים.

בעבר נעשו ביפן גרסאות לייב אקשן של הסדרה הפופולארית, שני סרטי קולנוע שיצאו בשנת 2006 וספין אוף ב-2008.

את הספין אוף, שנקרא Death Note: L, change the WorLd ביים הידאו נקטה, מי שביים את “הצלצול” המקורי, בגרסתו היפנית.

ההכרזה הזו מגיעה לא הרבה אחרי שפורסם כי סקארלט ג’והנסון תככב בעיבוד לייב אקשן לאחד מזכיונות המנגה/אנימה האהובים ביותר, “Gohst in the Shell”, שצפוי לצאת ב-2017. מסתמן כי זה רק עניין של זמן עד שבהוליווד יכריזו על העיבודים הבאים ליצירות יפניות נוספות.

השאר תגובה