קצרים: חדשות קולנוע מהשבוע החולף

מקבץ חדשות קולנוע מהשבוע האחרון (18.04): “קפטן מרוול” מקבלת זוג תסריטאיות, עוד אקס-מן מסרטים קודמים חוזר ל”אפוקליפסה”, איאן מקלן מצטרף לעיבוד הלייב אקשן של “היפה והחיה” (בתפקיד מעורר פליאה) ושחקנים נוספים שחוזרים ל-Independence Day 2

קפטן מרוול מצאה את התסריטאיות שלה

Captain Marvel 01

עיתון חדשות הבידור Variety מדווח כי ניקול פרלמן, שכתבה את התסריט המבריק ל”שומרי הגלקסיה” ומג לפוב, שכתבה את “הקול בראש” הסרט החדש של פיקסאר שייצא בקרוב לבתי הקולנוע, יכתבו את התסריט לסרט על פי גיבורת מרוול, “קפטן מרוול”. פרלמן גם תחזור לשתף פעולה עם הבמאי ג’יימס גאן על התסריט של “שומרי הגלקסיה 2”. “קפטן מרוול” אמור לצאת לאקרנים ב-6 ביולי 2018.

לוקאס טיל חוזר ל”אקס מן אפוקליפסה” כ Havok

Luxas till as Havok02

הבמאי בריאן סינגר פרסם בחשבון האינסטגרם שלו תמונה של השחקן לוקס טיל עם הברכה “ברוך שובך”. טיל הופיע בתפקיד אלכס סאמרס, הלוא הוא Havok, ב”אקס מן ההתחלה” וב”אקס מן העתיד שהיה” (בסצנה במחנה הצבאי). אלכס סאמרס הוא אחיו של סקוט סאמרס, סייקלפוס, שבסרט יופיע בגרסתו הצעירה. טיי שרידן (“הסיפור של מאד”) יגלם את סקוט סאמרס הצעיר בסרט שאמור לצאת ב-27 במאי 2016.

Lucas till returns as havok instagram 01

איאן מקלן ל”היפה והחיה” של דיסני

Ian mccellen beauty and the beast 01

הפקת הלייב אקשן של “היפה והחיה” של דיסני התחדשה בליהוקו של סיר איאן מקלן. עיתון חדשות הבידור ה- Hollywood Reporter מדווח כי מקלן, המוכר לנו גם כגנדלף הקוסם מסרטי ה”הוביט” ו”שר הטבעות” וגם כמגנטו (המבוגר) בסרטי “אקס מן”, לוהק לתפקיד קוגסוורת’, המשרת האישי של המלך אשר הופך ל… שעון. ביל קונדון, הבמאי, ומקלן שתפו פעולה בעבר מספר פעמים, בשנת 1998 בסרט המצויין “אלים ומפלצות” ולאחרונה, בגרסה המחודשת לשרלוק הולמס, Mr. Holmes בו מגלם מקלן את הבלש הספרותי הנודע. כפי שידווחנו בעבר, בסרט יככבו אמה ווטסון, קווין קליין, אמה תומפסון, ג’וש גאד, לוק אוונס ועוד.

ביל פולמן ג’אד הירש וברט ספינר חוזרים ל Independence Day 2

Brent-spiner-independence-day-2-01

הבמאי רולנד אמריך, בדומה לבריאן סינגר, בחר להודיע על ליהוקים חדשים לסרט Independence Day 2 דרך חשבון הטוויטר שלו. אמריך, שביים את הסרט המקורי לפני כמעט 20 שנה, צייץ כי ג’אד הירש יחזור לסרט ויגלם את תפקידו של ג’וליוס לוינסון, אביו של המדען דיויד לוינסון אותו מגלם ג’ף גולדבלום. פיל פולמן יחזור לגלם את תפקיד הנשיא תומס ג’יי וויטמור. אמריך הודיע גם כי ברנט ספינר, מי שתמיד יישאר מזוהה עם דמותו של דאטה מהסדרה “מסע בין כוכבים הדור הבא”, יחזור לחלק השני ויגלם את המדען בראקיש אוקון. הסרט ייצא לבתי הקולנוע ביוני 2016, ממש לחגיגות 20 השנה לסרט המקורי.

Jud hirsh in independenvce day 2

Bill Pulman in independence day 2

השאר תגובה