דומיניק קופר נגד אלוהים: הוחתם לתפקיד הראשי ב-Preacher

לאחר שמועות ודיווחים במשך שבועות, דומיניק קופר מצטרף רשמית להפקה הטלוויזיונית של AMC, ויגלם את ג’סי קאסטר.

בחודש שעבר לוהקו לתפקידים מרכזיים מספר שחקנים: רות נגה בתפקיד הנשי הראשי, טוליפ או’הרה; ג’וזף גילגון בתפקיד הערפד האירי קאסידי ואיאן קולטי יגלם את Arseface. כעת מצטרף אליהם קופר בתפקיד הראשי, כאמור.

dominic-cooper

עלילת הקומיקס של גארת’ אניס וסטיב דילון מבית ורטיגו (אימפרינט המבוגרים של DC) מתחילה עם ג’סי כמטיף צעיר בעיירה שכוחת אל שמואס בתפקידו, בתושבי המקום הנאלחים ובאמונתו. לאחר שצאצאם האסור של מלאך ושדה בורח מגן עדן, נכנס לגופו, ומעניק לו את היכולת להשפיע על כל אדם במילותיו, ג’סי מתאחד עם חברתו לשעבר טוליפ. ביחד עם קאסידי השלושה יוצאים למסע אחר אלוהים שנטש את עמדתו ואת מאמיניו.

הקריירה של קופר החלה בתחילת שנות האלפיים, וכיום הוא מזוהה בעיקר – לפחות מבחינת גיקים – עם תפקידו כהווארד סטארק הצעיר, אביו של טוני סטארק\איירון מן, בסרטי מארוול ולאחרונה בסדרת הטלוויזיה “הסוכנת קרטר”.

preacher01

בנוסף לקופר ולאחרים, הצטרפה לסדרה גם לוסי גריפית’ס (“דם אמיתי”) בתפקיד שלא היה קיים בקומיקס, חברת הקהילה בה מטיף ג’סי. זה לא עיבוד הקומיקס הראשון של גריפית’ס, אף על פי שהרקורד שלה שלילי: היא הצטלמה לפרק הפיילוט של “קונסטנטין” כדמות הנשית המובילה, אך נכתבה החוצה זמן קצר לאחר מכן.

כמו כן, בעת כתיבת הידיעה נודע כי גם השחקנית אליזבת פרקינס (“ביג”) מצטרפת לסדרה ותגלם את ויילה קווינקאנון, אשת עסקים ובעלת בית מטבחיים, עם עבר משותף לאביו של ג’סי. קוראי הקומיקס בוודאי יזכרו שבמקור קווינקאנון היה גבר קשיש ודוחה, בלא מעט מובנים.

Preacher מופקת עבור AMC בשיתוף פעולה עם סוני, ועל הסדרה אמונים סת’ רוגן ואוון גולדברג, שותפו הקבוע לכתיבה. השניים מפיקים וכותבים, כשרוגן אף מביים את פרק הפיילוט.

השאר תגובה