ליהוק ראשון ל-Preacher של AMC: רות נגה תגלם את טוליפ

סדרת הקומיקס האפית של גארת’ אניס וסטיב דילון, Preacher, הסתובבה במעגל ההוליוודי במשך שנים רבות, עד ש-AMC הזמינה פיילוט בהפקתם וכתיבתם של סת’ רוגן ושותפו אוון גולדברג. כעת מתפרסם כי הסדרה החתימה שחקנית ראשונה לתפקיד ראשי: רות נגה (“סוכני שילד”) כטוליפ.

בקומיקס (1995-2000) ג’סי קאסטר הוא מטיף צעיר שמואס בחיי הכמורה והדת. ברגע בו הוא מוציא את זעמו על הקהילה הקטנה עליה היה אמון, פרי אהבתם האסורה של מלאך ושדה נכנס לגופו, אחרי שנמלט מגן עדן. ג’סי זוכה ביכולת על טבעית – מוצא פיו משפיע על השומע – ויוצא למסע חיפושים אחר אלוהים שנטש את עמדתו, בכדי להרוג אותו. מצטרפים אליו טוליפ, חברתו לשעבר, וקאסידי, ערפד אירי בן יותר ממאה שנה. גורמים שונים עומדים בדרכם, כמו הגילגול הנוכחי של מלאך המוות וכת נוצרית שמנסה לשמר את טוהר הדם של צאצאי ישו.

ruth-negga

במקור טוליפ אמנם בלונדינית ולבנת עור, אך לאחרונה נודע שבהפקה מחפשים שחקנית שחורת עור לתפקיד. נגה מפורסמת בשנה האחרונה בזכות הופעתה ב”סוכני שילד” כראיינה, “הבחורה בשמלה הפרחונית”, שכיום משחקת תפקיד משמעותי בקו העלילה של האיניומנס.

Preacher מופקת ע”י AMC וחטיבת הטלוויזיה של סוני. רוגן וגולדברג גם יביימו את פרק הפיילוט, סאם קטלין (“שובר שורות”) יכהן כמפיק הראשי של הסדרה.

One thought on “ליהוק ראשון ל-Preacher של AMC: רות נגה תגלם את טוליפ”

  1. נמאס כבר מליהוק של שחקנים “שחורים” מעניין לי את הביצה אם השחקן אמור להיות בלונדיני שיהיה בלונדיני. די כבר עם ה”צביעות” הזאת להיות חייב לשחורים וללהק אותם לכל חור שקשור לקומיקס (לא אכפת לי אם מלהקים שחורים לסרטים/סדרות שלא קשורות לקומיקס אבל לקומיקס זה מעצבן אותי ברמות שמלהקים שחורים לתפקידים בהם האנשים מראש לא אמורים להיות שחורים…)

השאר תגובה