ג’וזף גילגון מצטרף ל-Preacher בתפקיד קאסידי

סבב הליהוקים לסדרת הטלוויזיה Preacher נמשך עם דמות ראשית נוספת: ג’וזף גילגון (Misfits) יגלם את הערפד האירי חובב האלכוהול, פרונזיאס קאסידי.

בסיפור המקורי קאסידי וטוליפ (אותה תגלם רות נגה) משתפים פעולה בשוגג, רגע לפני שטוליפ מתאחדת עם אהובה לשעבר, גיבור הסדרה ג’סי קאסטר. השלישייה יוצאת למסע משותף בחיפוש אחר אלוהים הנעדר מתפקידו, וקאסידי הופך במהרה לחברו הטוב ביותר של ג’סי. לאורך הסדרה נחשפים סיפור המקור של קאסידי כנער בשירות צבא המורדים האירי בתחילת המאה ה-20, הרפתקאותיו העצמאיות לאורכה ואישיותו הבעייתית.

joe-gulgin

גילגון הבריטי מתאפיין בעיקר בגילומן של דמויות משעשעות על גבול האבסורד או פסיכופתים אלימים. בטלוויזיה הוא כיכב כרודי הגמלוני, בעל יכולת ההתפצלות לשתי ישויות נפרדות, בסדרה Misfits על צעירים פורעי חוק שזכו בכוחות על. ב-2013 גילם נבל מרכזי בסרט “נעולים” לצד גאי פירס, והשתתף בסרט This is England (והמיני-סדרות שהמשיכו את עלילת הסרט) על צמיחתם של מגולחי הראש בממלכה הבריטית בשנות ה-80. בקרוב גילגון יככב בסרט The Last Witch Hunter לצד וין דיזל.

לסדרה המבוססת על הקומיקס של גארת’ אניס וסטיב דילון כבר הספיקו להצטרף נגה כטוליפ, כאמור, ואיאן קולטי בתפקיד ארספייס (כינוי שהוענק לדמות ע”י קאסידי). סת’ רוגן, אוון גולדברג וסאם קטלין מפיקים עבור AMC, בשיתוף עם סוני. פרק הפיילוט מיועד לשידור ב-2016.

ייתכן כי ידיעת הליהוק הבאה תהיה של ג’סי קאסטר. ע”פ הדיווחים האחרונים, דומיניק קופר (הווארד סטארק הצעיר בסרטי מארוול וב”הסוכנת קרטר”) הוא המועמד המוביל לתפקיד.

השאר תגובה