קצרים: חדשות טלוויזיה מהשבוע החולף

קצרים: מקבץ חדשות טלוויזיה מהשבוע החולף (5 באפריל): הירו נאקמורה (השחקן מאסי אוקי) חוזר לריבוט של “גיבורים”, שני טריילרים חדשים וארוכים ל-“דרדוויל” (עם הופעת אורח קצרצרה של איילת זורר כאשתו של הקינגפין), החבובות חוזרות (אולי) לטלוויזיה, ג’י.ר.ר.מרטין עובד על סדרת מדע בדיוני חדשה לרשת HBO וטריילר לפרקים האחרונים שישודרו בקרוב בסדרה, “הפלאש”.

שובו של הירו נקמורה

תחייתה המחודשת של הסדרה “גיבורים”, תחת השם Heroes Reborn, התחדשה בשחקן ישן-חדש, מאסי אוקה שיחזור לגלם את דמותו של הירו נקמורה. מאסי יחזור לסדרה, אבל לא יהיה אחד השחקנים הראשיים, אלא בתפקיד אורח בקשת סיפורית (שלא ברור על כמה פרקים תתפרש). אתר חדשות הבידור Deadline מדווח כי הסדרה תהיה חלק מלוח שידורי החורף של NBC (מה שאומר שהיא תעלה לשידור בין ספטמבר לנובמבר). לגרסה המחודשת, כפי שדווח בעבר, חוזר גם ג’ק קולמן שגילם את נוח בנט.

שני טריילרים (ארוכים) ל-“דרדוויל”

רשת נטפליקס ומרוול שחררו שני טריילרים ארוכים (אחד כמעט שתי דקות, השני שתי דקות וחצי) לקראת עליית הסדרה “דרדוויל” ב-10 באפריל. הטריילרים, עם הרבה מאוד קטעים שלא נראו קודם, נותנים תחושה עמוקה ורצינית יותר לכיוון של הסדרה. כמו כן, בפעם הראשונה, הצצה (קצרה מאוד, בטריילר הראשון) לאיילת זורר כוונסה, אשתו של הקינגפין.

החבובות חוזרות לטלוויזיה, אולי

עוד דמויות אהובות שחוזרות (כנראה) לטלוויזיה, הן החבובות. מגאזין הבידור Entertainment Weekly מדווח כי רשת ABC הזמינה פיילוט בכיכובן של הבובות החביבות. ביל פריידי, יוצר שותף של הלהיט “המפץ הגדול”, יכתוב את הפיילוט וישמש כמפיק. פריידי עבד בעבר לא מעט עם יוצר החבובות, ג’ים הנסון, וכתב לו כמה ספיישלים. הסדרה המקורית שודרה בין השנים 1976 ל-1981 וזכתה לחיים חדשים, אך מאוד קצרים (עשרה פרקים בלבד) ב-1996.

ג’י.ר.ר.מרטין מפתח סדרת מד”ב חדשה, “קפטן קוסמוס”

מגאזין חדשות הבידור ה-Hollywood Reporter מדווח כי ג’י.ר.ר.מרטין חוזר לשתף פעולה עם רשת HBO שמפיקה את “משחקי הכס” המבוסס על ספריו, בסדרת מדע בדיוני חדשה בשם Captain Cosmos. הסדרה תתרחש ב-1949 ותתמקד בחייו של סופר ספרי מדע בדיוני אשר כותב סיפורים שאף אדם אחר לא מעיז או לא יכול. הסדרה בשלבי פתוח ראשונים ומרטין איחד כוחות עם התסריטאי מייקל קאסוט אשר כתב והפיק את הסדרה Z Nation לערוץ SyFy. הסדרה לא תהיה מחוייבות עמוקה בשביל מרטין שאמר לאחרונה כי הוא רוצה להקדיש את העתיד הקרוב בסיום כתיבת הספר השישי בסדרת ספרי “שיר של אש ושל קרח”.

טריילר לפרקים האחרונים ב-“הפלאש”

רשת CW שחררה טריילר של דקה, לפרקים האחרונים בסדרה הפופולארית, “הפלאש”. אזהרה, הטריילר כולל, מן הסתם, לא מעט ספויילרים.

השאר תגובה