חדשות ליהוקים: סטיבן אמל ב”צבי הנינג’ה 2″, גיוסים נוספים ל-Suicide Squad

הבהרה: הכתוב בידיעה מתייחס למידע שהגיע למערכת לפני האחד באפריל, לכן התייחסנו אליו כאמין.

ראשית, ליהוקים חדשים לסרט Suicides Squad: בנוסף לדמויות הראשיות שכבר לוהקו לפני מספר חודשים, כמו דדשוט (וויל סמית’) והג’וקר (ג’ארד ליטו) נראה כי מצטרפים אליהם עוד ועוד דמויות.

o-SCOTT-EASTWOOD-facebook

השחקן סקוט איסטווד (“זעם”) לוהק לתפקיד שעדיין לא פורט, אך השמועות טוענות כי מדובר בסטיב טרוור. במשך כל שנות קיומו טרוור היה טייס צבאי ומושא אהבתה העיקרי של וונדר וומן. בהמשכיות הנוכחית הוא משמש כסוכן בכיר ב-ARGUS (והיה המפקד הראשון של הארגון). ע”פ הדיווחים טרוור יגשר בין הסרט לבין סרט הסולו של וונדר וומן.

המתאגרף לשעבר ריימנד אולובוואלה יגלם תפקיד כפול: אחד מחייליה של אמנדה וולר (ויולה דייוויס) ובסיס ה-motion capture לדמותו של קינג שארק. בקומיקס קינג שארק הוא אדם-כריש ענק וצמא דם שמגויס ליחידה, ומשמש כשרירים שלה. “מפלצת” נוספת שלוהקה היא הנבל של באטמן, קילר קרוק, אותו יגלם אדווליי אקנויי-אגבג’יי (“אבודים”). קרוק הוא פושע שנולד עם מחלת עור נדירה שגורמת לו להראות כמו לטאת אדם. עם השנים המוטציה שלו החמירה והוא חידד את שיניו כמו אלה של תנין והפך לפושע ורוצח שכיר.

killer-croc

הדובדבן בקצפת חדשות הליהוקים, מבחינת כותב שורות אלו: סטיבן אמל (“החץ”) מצטרף לסרט ההמשך של “צבי הנינג’ה” בתפקיד לא אחר מאשר קייסי ג’ונס. ג’ונס הוא בחור רגיל למדי שיום אחד מחליט לעטות מסכת הוקי, לצאת לרחובות ולהרביץ לפושעים עם ציוד ביתי כגון אלת בייסבול, מחבט הוקי וקרשים. ג’ונס הפך לחבר קרוב של הצבים ולבן-זוגה של אפריל אוניל. עבור אמל, שכבר מורגל לשחק פורע חוק, התפקיד עשוי להיות מרענן ואף להקפיץ את המוניטין של הסרט כמה רמות למעלה.

2 thoughts on “חדשות ליהוקים: סטיבן אמל ב”צבי הנינג’ה 2″, גיוסים נוספים ל-Suicide Squad”

השאר תגובה