שודדי הקאריביים 5 – ליהוקים ותחילת צילומים

למרות ש”שודדי הקאריביים: זרמים זרים”, החלק הרביעי בסדרה, זכה לקיתונות הביקורות (וגם האוהדים) הוא עדיין הצליח להכניס למעלה ממיליארד דולרים ברחבי העולם. ג’רי ברוקהיימר, שלא יכול לעמוד בפני מספרים כאלה, יוצא אל הים, בפעם החמישית, עם הסרט Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales שייצא ב- 2017.

ברוקהיימר, שישמש כמפיק, הניח את מושכות הבימוי בידיהם של צמד הבימאים הנורבווגים יואכין רונין ואספן סנדברג אשר ביימו בשנה שעברה את ההרפתקה הימית Kon-Tiki שהיתה מועמדת לפרסי גלובוס הזהב והאוסקר (ולא זכתה להפצה מסחרית בארץ, הטריילר מצורף):


ג’וני דפ חוזר לגלם את ג’ק ספארו (סליחה, קפטן, ג’ק ספארו) ונראה כי אורלנדו בלום יחזור לתפקיד וויל, אם כי זה עדיין לא רשמי. על פי הדיווחים, עלילת הסרט החמישי תתרחש בזמן או תושפע מאוד מעלילת הסרט השלישי בסדרה “שודדי הקאריביים 3: סוף העולם”. השמועות גורסות כי ג’פרי ראש יחזור לגלם את דמותו של הקטור ברבוסה אך שום דבר עדיין לא רשמי.

השחקנים הנוספים, החדשים, שיצטרפו לג’וני דפ הם חאוויר ברדם, אשר יגלם את הנבל של הסרט ולצידו שורה של שחקנים צעירים ברנטון ת’ווייטס אותו ראינו לאחרונה בסרט “המעניק” יגלם, על פי השמועות, את בנו של וויל טרנר ולצידו השחקנית הצעירה, קאיה סקודלריו (“הרץ במבוך”). לאחרונה נודע כי אדם בראון, שגילם את הגמד אורי בסרטי “ההוביט” גם יצטרך לצוות השחקנים.

ג’רי ברוקהיימר צייץ כי הצילומים יחלו באוסטרליה עוד החודש והסרט יגיע למסכים רק ביולי 2017.

השאר תגובה