טיזר טריילר ראשון לסדרת הטלוויזיה “דרדוויל”

“דרדוויל”, הסדרה הראשונה מבין ארבע סדרות סולו (ומיני-סדרה קבוצתית) של גיבורי הרחוב\ויג’ילנטים בהפקה המשותפת של מארוול\נטפליקס, זכתה לטיזר טריילר ראשון ואפל ביותר.

דרדוויל הוא מאט מרדוק, עורך דין מוכשר ועיוור. כשאיבד את מאור עיניו בילדותו, חושיו האחרים של מרדוק התחדדו והצטרף אליהם חוש חדש, מעין רדאר. שנים של אימונים כנינג’ה הפכו את מאט למכונת לחימה, ובחייו השניים הוא פועל כמגן הל’ס קיצ’ן, שכונת ילדותו. סדרת הטלוויזיה תציג את התהליכים שיהפכו את מרדוק לויג’ילנט והגיבור הידוע כאיש ללא פחד.

במקביל, הסדרה תעקוב אחר עלייתו לפסגה של ווילסון פיסק, הקינגפין הידוע לשמצה ואויבו הגדול של דרדוויל, כאיש עסקים מפוקפק שמעוניין להעצים את אחיזתו בהל’ס קיצ’ן.

Daredevil-Netflix“דרדוויל” נכתבת ומבויימת ע”י סטיבן דנייט, ובהפקת דרו גודארד. הכוכבים הראשיים הם צ’ארלי קוקס (מרדוק), וינסנט ד’אונפוריו (פיסק), דברה אן וול (קרן פייג’, המזכירה\מושא אהבה של מאט), אלדן הנסון (פוגי נלסון, שותפו וחברו הטוב ביותר של מאט), סקוט גלן (סטיק, מאמנו העיוור של מרדוק), רוזאריו דוסון (קלייר טמפל, המתוארת כ”אחות שעובדת בלילות”) ואיילת זורר (ונסה, אהובתו של פיסק).

13 פרקי הסדרה יעלו לשירות הסטרימינג של נטפליקס ב-10 באפריל.

 

השאר תגובה