הסרטים של חברת דיסני לשנת 2015

חברת דיסני, ששנת 2015 ללא ספק תהיה אחת השנים הריווחיות ביותר שלה עם סרטים כמו “מלחמת הכוכבים” והנוקמים 2″ בקנה, פרסמה לאחרונה את רשימת הסרטים שיופצו (והופקו) על ידה בשנה הקרובה על פי תאריכי היציאה שלהם (בארצות הברית):

23 בינואר: Strange Magic –

?????????????
מתוך סרט האנימציה Strange Magic שהפיק ג’ורג’ לוקס

סרט אנימציה שהפיק ג’ורג’ לוקס על פי סיפור שכתב וביים גארי ריידסטורם שזהו סרטו הארוך הראשון. הסרט מספר על המפגש הראשון שבין הפיות, הגובלינים והשדונים. בזמן כתיבת שורות אלו לא ברור אם הסרט יזכה להפצה בבתי הקולנוע בארץ.

20 בפברואר: McFarland, USA –

Disney 2015 - 4
מתוך דרמת הספורט McFarland, USA בכיכובו של קווין קוסטנר

דרמת ספורט שביימה ניקי קארו (לרכב על הלוויתן) ובה מככב קווין קוסטנר כמאמן קבוצת בחורים נכשלים לריצות מרתוניות.

13 במרץ: סינדרלה –

??????????
מתוך הגרסה החיה של דיסני לסיפור סינדרלה

גרסה חיה לאגדה הקלאסית שזכתה לעיבוד מצוייר נחשב מאת דיסני בשנות החמישים. מאחורי העיבוד המרהיב הזה עומד הבמאי קנת בראנה (“ת’ור”) והתסריטאי כריס ווייץ (“רווק פלוס ילד”). לילי ג’יימס מגלמת את סינדרלה ולצידה היילי אטוול, שמגלמת את הסוכנת קרטר בסרטי “קפטן אמריקה” ובמיני סדרה שתשודר החל מהחודש, אשר מגלמת את האמא המרושעת. הלנה בונהם קרטר מגלמת את הפיה הטובה. הסרט ייצא בישראל שבוע אחרי ארצות הברית, ב- 19.3

17 באפריל: Monkey Kingdom –

Disney 2015 - 6
מתוך סרט הטבע של דיסני Monkey Kingdom

סרט תיעודי מבית היוצר של דיסני, הפעם, אחרי שעקבו אחרי חיי הפלמנגו, בוחן הסרט את חייהם של של תינוק ואמו הקופה אשר מנסים לשרוד באחת מיערות הג’ונגל של דרום אסיה. בזמן כתיבת שורות אלו לא ברור אם הסרט יופץ בישראל או לא.

1 במאי: “הנוקמים: עידן אולטרון” –

Disney 2015 - 10
ת’ור בתמונה מהטריילר של “הנוקמים: עידן אולטרון”

ללא ספק אחד הסרטים שהכי מצפים לו אוהדי הקומיקס בכלל ואוהדי העולם הסינמטי של מרוול בפרט. הסרט יצא בארץ יום קודם, ב – 30.4

22 במאי: בחזרה למחר (Tomorrowland) –

Disney 2015 - 3
מתוך Tomorrowland סרטו הפנטסטי והמסתורי של בראד בירד (משפחת סופר על)

דרמת המדע בדיוני שביים בראד בירד (“משפחת סופר על”, “משימה בלתי אפשרית 4”) בכיכובם של ג’ורג’ קלוני, יו לאורי (“האוס”) ובריט רוברטסון (“מתחת לכיפה השקופה”). בחורה מתוסבכת ונער גאון יוצאים למסע הזוי ומלא הרפתקאות בחיפוש אחר סודותיו של מקום ייחודי אשר נמצא מחוץ לגבולות הזמן הידוע לבני האדם אלא בזיכרון. הסרט ייצא בישראל ב- 25.5.

19 ביוני: “הקול בראש” –

??????????
מתוך סרט האנימציה של חברת פיקסאר “הקול בראש”

סרט האנימציה החדש של פיקסאר, אשר מתרחש כולו בתוך הראש של נערה צעירה והוריה. הסרט ייצא בישראל יום קודם ב – 18.6

17 ביולי: אנטמן –

Disney 2015 - 9
גיבור על נוסף של חברת מרוול, אנטמן

עוד גיבור של חברת מרוול, הפעם מדובר בסקוט לאנג, האיש, החליפה והיכולת להתכווץ מגודלו המקורי לגודלה של…נמלה. פול ראד הוא סקוט לאנג ולצידו אוונג’לין לילי (“אבודים”, “ההוביט”) ומייקל דאגלס כהאנק פיים.

16 באוקטובר: פרוייקט שעדיין אין לו שם –

שיתוף פעולה נוסף של סטיבן שפילברג ותום הנקס, הפעם על רקע המלחמה הקרה בין ארצות הברית וברית המועצות. תום הנקס מגלם עורך דין אמריקאי שמגוייס על ידי ה- CIA כדי לעבור את הקווים ולעזור לטייס שנמצא בשבי בברית המועצות.

25 בנובמבר: The Good Dinosaur –

Disney 2015 - 7
תמונת קונספט מהסרט החדש של חברת פיקסאר, The Good Dinosaur

הסרט אנימציה נוסף של פיקסאר המספר על מערכת יחסים שבין דינוזאור צעיר (המתנשא לגובה של עשרה מטרים ויותר) וילד אנושי קטן. הסרט ייצא בישראל ב- 26.11.

18 בדצמבר: מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” –

Disney 2015 - 8
מתוך הטריילר של “מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר”

הסרט המצופה ביותר של השנה על פי חלק גדול מהסקרים ואשר, בתקווה, יחזיר את הכבוד האבוד לסדרה האהובה. ג’יי ג’יי אברהמס (“סטאר טרק”) כתב ומביים ומחזיר את השחקנים של הטרילוגיה המקורית, הריסון פורד, מארק המיל וקארי פישר לתפקידים האייקונים של האן סולו, לוק סקייווקר והנסיכה ליאה. הסרט ייצא בישראל יום לפני, בתאריך 17.12

השאר תגובה