טריילר מס’ 2 ל”הנוקמים: עידן אולטרון”

הטריילר החדש ל”נוקמים: עידן אולטרון” נחת השבוע ברשת בתרועה חזקה אך עם הבטחה שלא קיים ובעצם לא חידש הרבה מהטריילר הראשון.

לאחר ההייפ הגדול שהטריילר הראשון יצר, המעריצים ציפו למשהו שונה מהטריילר השני, כנהוג בטריילרים. אך הטריילר החדש נראה כמו גרסה מורחבת של הטריילר הראשון עם אותם קטעים, רק מזוויות שונות. השיר שכיכב בטריילר הקודם (גרסה איטית וקריפית ל-I’ve got no strings מהסרט “פינוקיו” של דיסני) הושמע הפעם בנעימת פסנתר בלבד. הטון הקודר והאפל, גם הוא נשאר והרבה מהתגובות ברשת קצת חוששות שמא הסרט יהיה מדכא ורציני מדי ולא יהיו בו את הקלילות וההומור האהוב והמוכר של סרטי מארוול.

נראה שלא משנה מה, גם אם הסרט יקח את עצמו קצת יותר ברצינות הפעם, הוא כנראה יהיה סרט כיפי כשאר סרטי מארוול (סצינת הקרב בין ה – הענק הירוק ל- איירון-מן בחליפת ההאלק-באסטר, כדוגמא).

אך הפעם לא רק קיבלנו שיחזור של הטריילר הקודם. בטריילר החדש הוצג לנו שוט מסתורי של דמות חדשה ולא מוכרת וההשערות והניחושים רצים ברשת:

אחת מההשערות הבולטות היא שמדובר בדמות שמקושרת ל – “הפנתר השחור” בגלל צבע עורה והלבוש שלה (“הפנתר השחור” הוא דמות נוספת ביקום של מארוול ונפגוש אותו לראשונה ב”קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים” ב-2016. כמו כן, סרט בכיכובו של הפנתר אמור לצאת לאקרנים ב-2017).

avengers cave trailer 2
אישה מסתורית במערה מסתורית יותר, מתוך הטריילר השני של “הנוקמים: עידן אולטרון”

בנוסף, המערה בה היא נמצאת נראית כמו אותה מערה שת’ור נראה בה בטריילר הקודם. המעריצים המושבעים ימשיכו להעלות ספקולציות והשערות עד שהסרט יגיע ואז…הם יתחילו לעשות אותו דבר לגבי סרטי ההמשך.

“הנוקמים: עידן אולטרון” יגיע לבתי הקולנוע בארץ ב – 30 באפריל.

השאר תגובה