“מטריקס: התחייה” – הטריילר המלא הראשון כאן!

אם גדלתם בתחילת שנות האלפיים (או סוף שנות התשעים) והייתם מאלו שהלכו לבית הקולנוע לראות את הסרט החדש שיצא, “המטריקס”, בוודאי תזכרו את ההלם שחוויתם מהעושר הוויזואלי והאפקטים המדהימים שלא נראו קודם על המסך הגדול, בטח שלא בבלוקבסטרים אמריקאים. אבל… מאז חלפו שני עשורים, והמטריקס, שהפך לשם דבר ונחשב עד היום לאחד מסרטי האקשן-מדע בדיוני הטובים ביותר.

אבל מאז, יצאו גם חלקים 2 ו-3 וכותב שורות אלו לפחות, לא ממש התלהב מהם, ככה שהידיעה כי עומד לצאת חלק רביעי בסדרה, לא ממש ריגשה. אבל… כנראה שמעטים האנשים בעולם שלא מתרגשים ממטריקס 4, ואין ספק שהוא אחד הסרטים שיותר מחכים להם בשנה המוזרה הזו שאנחנו עוברים. הסרט התהדר היום בטריילר מלא ראשון.

לאנה וואצ’ובסקי חוזרת לכסא הבמאי, הפעם ללא אחותה. נראה שהטריילר הראשון לא מגלה לנו הרבה על העלילה (וטוב שכך) אבל נותן לנו קצת הצצה לאפקטים, קטעי האקשן, והלוק הכללי והווייב של הסרט. כיף לראות ניל פטריק האריס וגם את ג’ונתן גראף. קיאנו ריבס חוזר לגלם את ניאו, “האחד”, וגם קארי אן מוס משחזרת את תפקידה כטריניטי וג’אדה פינקט סמית שנכנסת שוב לנעליה של ניובה.

בין השחקנים שמצרפים לחלק הרביעי, כריסטינה ריצ’י, וגם מקס ריימלט ובריאן ג’יי סמית, ששיחקו בסדרת נטפליקס הנהדרת של האחיות וושאובסקי, “סנס 8”. “מטריקס: התחייה” ייצא לבתי הקולנוע בארצות הברית ול- HBO Max ב -22 בדצמבר.

השאר תגובה