שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות – פיצ’רט מגניב ופוסטרים של הדמויות

הזמן עובר כשנהנים, זה מה שאומרים, והנה, אנחנו שבוע לפני יציאת הסרט הבא ביקום הסינמטי של מרוול, “שאנג-צ’י ואגדת עשר הטבעות”, הסרט אגב, יעלה להקרנות טרום בכורה כבר ביום רביעי ה-1.9. לא הרבה ידוע לנו על עלילת הסרט, והמפיץ הישראלי, חברת פורום פילם, מתמצתים את הסרט בתקציר של שורה: “בסרט, שאנג צ’י מתעמת עם עברו, אותו חשב שהשאיר מאחור, כשהוא נמשך אל תוך הרשת המסתורית של עשר הטבעות”.

בסרט הזה מרוול נכנסים לטריטוריה חדשה, טריטוריית אומנויות הלחימה שבה נגעו בעיקר בסדרות “דרדוויל” ובסרט “אקלטרה”, שאנג צ’י, מוכר לחובבי הקומיקס גם כ”מאסטר אוף קונג פו”. לתפקיד שאנג צ’י לוהק השחקן ממוצא סיני סימו ליו בן ה-31 (אבל נראה קצת יותר מבוגר) ולצידו נראה את טוני ליו, שחקן שמופיע בעיקר בסרטי איכות כמו “מצב רוח לאהבה” ו-2046, בתפקיד וו’נוו’ , הקומיקאית אקוופינה (הפרידה, עשיר בהפתעה) בתפקיד קתי , חברתו של שאנג צ’י , ומישל יאו הוותיקה (נמר דרקון). מה שכן, קיבלנו פיצ’רט מגניב בו מציגים סימו ליו, אקוופינה ומנג’ר זאנג את עשר הסיבות שיגרמו לכם לראות את הסרט:

דמותו של שאנג צ’י נוצרה בידי הכותב סטיב אנגלהרט והמאייר ג’ים סטארלין, הופיעה לראשונה בחוברת Special Marvel Edition מספר 15 שיצאה בדצמבר 1973. בחוברות הקומיקס שאנג-צ’י הוא בנו של לורד פשע סיני אלמותי, שקיווה כי בנו יילך בעקבותיו ואימן אותו להפוך לרוצח ומתנקש מיומן. אולם, שאנג-צ’י בגד באביו והחל להילחם בו ובכוחותיו.

את הסרט מביים דסטין דניאל קרטון שגם תרם לכתיבת התסריט. קרטון ביים את הסרט העצמאי הנחשב Short Term 12 בכיכובה של ברי לרסון. את התסריט כתבו דיוויד קאלאהן שכתב את החידוש ל”מורטל קומבאט” 2021 ואת התסריטים של “וונדר וומן 84″ ו”זומבילנד” ירייה כפולה” ואנדרו לנהאם .

כמו כן, שחררה החברה, סדרת פוסטרים של הדמויות המובילות בסרט:

“שאנג צ’י ואגדת עשר הטבעות” מגיע אל בתי הקולנוע ברחבי הארץ בהקרנות טרום בכורה החל מיום רביעי ה-1.9.

השאר תגובה