“ריק ומורטי” – טריילר לעונה החמישית שתעלה לשידור ביוני

עורו אחים, שמחו בשמחת הגיקים והחנונים בעולם כולו, יצא טריילר מלא ראשון לעונה החמישית של “ריק ומורטי” ועל פיו נראה כי ההמתנה לא תהיה ארוכה. העונה החמישית תעלה בערוץ Adult Swim ב- 20 ביוני. מיותר לציין כי הטריילר נראה נהדר, מצחיק מטורף ומחביא לא מעט ביצי פסחא בתוכו.

הערוץ הכריז גם על ה-20 ביוני כיום “ריק ומורטי” ובמהלך היום, עד הלילה, ישודרו בערוץ, האתר הרשמי שלו ובמקומות נוספים, לא מעט סרטוני מאחורי הקלעים, פרקים מעונות קודמות, הצצות מוקדמות לפרקים עתידיים ועוד, שיבטיחו את ההנאה המושלמת מהפרק שישודר ב-11 בלילה (שעון ארצות הברית).

הטריילר מאוד מודע לעצמו ולסביבה (ובעיקר לקהל שאליו הוא פונה. הרבה מאוד רפרנסים, הרבה מאוד ביצי פסחא, הרבה מאוד סיטואציות הזויות ולא ריאליסטיות. למשל, נוכחותו של “איש אוקיינוס ​​חרמן מוזר” ועד גרסאות אלטרנטיביות של הגיבורים שלנו – מה שמביא בין היתר את ריק לירות בעצמו בכמה הזדמנויות, או למשל המחווה הקצרה לבלייד, שבה ריק ומורטי נלחמים בערפדים (כשהם לובשים משקפי שמש).

הטריילר מספק כמה בדיחות הגונות ומאוד מצחיקות שמסמנות (בתקווה) כי הרמה של הכתיבה נשמרת וכי היוצרים, ג’סטין רילנד ודן הרמון, ממשיכים להקפיד על תסריטים מתוחכמים, מצחיקים, הזויים ואם יורשה לנו, אפילו מרגשים. על פי הדיווחים, היוצרים כבר ממשיכים לעבוד על העונות הבאות. העונה השישית כבר כתובה כמעט כולה, ונראה כי החלה העבודה על העונה השביעית. מבחינתנו, שהיוצרים לא יפסיקו לכתוב ושהערוץ לא יפסיק להזמין עונות חדשות.

“ריק ומורטי” – עונה חמישית, תעלה בערוץ Adult Swim ב-20 ביוני.

השאר תגובה