טריילר מלא ראשון ל”לוקי” – הסדרה בכיכובו של טום הידלסטון

לוקי הוא ללא ספק אחת הדמויות האהובות ביקום הסינמטי של מרוול, למרות, שבתכלס, מדובר בנבל… אבל מרוול הצליח להעניק עומק סיפורי ותסריטאי עמוק והשחקן הכריזמטי (וההורס יש לציין) טום הידלסטון, לקח את הדמות למחוזות חדשים. כעת (ותודה רבה לכן רוחות של שגרה) חברת מרוול משחררת את הטריילר המלא הראשון לסדרה בכיכובו של אחיו למחצה של ת’ור, האיש שמתמחה בשקרים והדמיות שווא.

נזכיר, כי במהלך “הנוקמים: סוף המשחק” לוקי משתלט על קוביית הטסרקט (שהיא אבן האינסוף ששלטת בזמן ובחלל) ונראה כי הוא עשה שמות (כפי שהוא יודע לעשות) בכמה וכמה קווי זמן מקבילים. הוא נתפס על ידי ארגון TVA (שהוא ראשי תיבות של the Time Variance Authority) שדורש מלוקי להחזיר את קווי הזמן ששיבש למצב ההתחלתי והנכון שלהם. העונה הראשונה תמנה 6 פרקים.

התגובה הראשונה שלנו לטריילר הזה הייתה… “וואו, זה נראה מדהים”… וכעת רף הציפיות עלה בעשרות אחוזים. נראה כי הסדרה הולכת להיות שילוב מדליק של מסע בזמן, עם רפרנסים ליקום הסינמטי של מרוול, עם מערכת יחסים נהדרת בין הידלסטון לאוון וילסון. אין פלא שהכותב הראשי של הסדרה הוא מייקל וולדרון שכתב פרקים בסדרה קומיוניטי, פרק ב”ריק ומורטי” וכעת עומל על התסריט לסרט השני בסדרת סרטי דוקטור סטריינג’. את הסדרה מביימתקייט הרון וזה יפה מאוד מצד מרוול שהיא מפקידה בידי אישה את שרביט הבימוי, לאחר שעשתה זאת עם קרי סקוגלנד שביימה את כל פרקי “הנץ וחייל החורף”.

הטריילר נראה מלהיב, מרהיב, מאוד מאוד קולנועי, מצחיק ומסקרן… מרוול, עשיתם את זה שוב!

“לוקי” יעלה לשידור בערוץ הסטרימינג דיסני + ב-11 ביוני.

השאר תגובה