תאריך לטריילר ל”חולית” והסבר על התמונות שדלפו מתוכו

אולפני “וורנר” הודיעו רשמית בסופ”ש כי הטריילר הראשון עבור סאגת המד”ב המצופה של דני ווילנב “חולית” ישוחרר רשמית ב-9 בספטמבר. בינתיים, נשמה טובה דאגה להעלות למרשתת תמונות באיכות לא מדהימה, אשר צולמו כנראה בהחבא במהלך הקרנה מוקדמת כלשהי של הטריילר, ככל הנראה לפני הקרנה של “Tenet” לבית נולאן, וקהילת המעריצים נכנסה להיסטריה. על כל פנים, אנחנו כאן מתרגשים ומתכוונים לעזור לכם להבין מה חדש בתמונות האלו ומה הן מראות לנו שיהיה בטריילר.

ראשית, עוד תמונות של אוסקר אייזק כדוכס לטו אטראיידס, לבוש בשריון קרב, מן הסתם ניצב בפתח האורניתופטר (תיכף נגיע אליו), כפי הנראה לפני הקרב המכריע מול כוחות בית הארקונן.
בנוסף, עוד תמונה של רבקה פרגוסון כליידי ג’סיקה, פילגשו של הדוכס ואימו של פול אטראיידס.


 

 

תמונה נוספת של ג’ייסון מומואה כדאנקן אידהו, אמן הלחימה הנאמן וחסר הפחד של בית אטראיידס, גם הוא בשריון קרב:

תמונה של צ’אנג צ’ן כד”ר יואה, הרופא של בית אטראיידס, והפעם אפשר להבחין בהטבעת רופא “הסוק” דמוית היהלום על המצח שלו, הטבעה שאמורה להבטיח את יושרו המקצועי. האם אלו חיילי הארקונן מאחוריו?

שרון דאנקן-ברוסטר כאקולוגית ד”ר לייט-קיינס, שליחת הקיסר לחולית\אראקיס שהפכה לבת המקום ועוזרת לבית אטראיידס במגעים עם תושבי חולית:תמונה נוספת של זנדאייה כביתה של לייט-קיינס, צ’אני, שהיא חלק משבט אנשי המדבר “הדררים”, לבושה בחליפת זיקוק של תושבי חולית:

חאבייר בארדם כראש השבט סטילגאר נותן לנו מבט קרוב יותר על החלק של חליפת הזיקוק שמכסה את הפנים וגם על העיניים הכחולות לגמרי של אנשי חולית:ועכשיו לתמונות היותר מרגשות – דמויות ודברים שטרם ראינו עד עתה!

דייב באוטיסטה נחשף לראשונה כגלוסו ראבן, הידוע בתור “החיה” בשל אכזריותו הרבה. ראבן הוא אחיינו של הברון הארקונן, אויבם המר של בני אטראיידס ומשמש כאוכף הכוח הברוטלי של הברון:

והנה הנה הנה הברון בכבודו ובעצמו (או רק חלק קטן ממנו) בתמונה שלא מראה יותר מדי אבל מסקרנת בטרוף – ראשו של סטלן סקארסגרד מבצבץ בתור הברון וולדימיר הארקונן, אדם שחריפות השכל שלו משתווה רק לסאדיזם ולאכזריות שלו.
מדוע ראשו של הברון מבצבץ מתוך רפש שחור? כרגע לא ברור, אך אפשר לנחש כי אולי זה חלק מהטיפולים שעובר הברון כתוצאה מכך שהוא הדוניסט שמן בצורה מורבידית:

הנה עוד תמונה שכל המעריצים חיכו לה – האורניתופטר המרחף!
האורניתופטר הוא כלי טיס בו הכנפיים עצמן הן שזזות, בדומה למעוף חרק או ציפור. התמונה מראה כלי טיס שקרוב בצורתו לשפירית, עיצוב שבהחלט מהדהד את רוח הספר המקורי בניגוד לעיבודים הקודמים למסך (הסרט של לינץ’ והסדרה). תמונות שדלפו מסט הצילומים מוקדם יותר השנה, הראו רק את גוף כלי הטיס וחלק מהמעריצים שיערו כי הכנפיים יעשו באנימציה ממוחשבת בשלב מאוחר יותר. כנראה שהם צדקו. תמונה נוספת מראה את חיילי אטראיידס ליד כבש הנחיתה:

 

נראה כי חלק נרחב מהטריילר מציג את סצינת “מבחן האנושיות” או מבחן השליטה בפחד, אשר עורכת מנהיגת מסדר “בנות גשרית” רב הכוח, האם הנערצה גאיוס הלן מואיהם לפול אטראיידס הצעיר.
שלל התמונות מסצנה זו חושפות בפעם הראשונה את השחקנית הותיקה שרלוט רמפלינג כאם הנערצה המצמידה את מחט ה“גום-ג’באר” המורעלת לצווארו של טימות’י שאלמה כפול. אל דאגה, זו סצינה שאמורה להתרחש בשלב מוקדם יחסית של הסרט, אך עדיין סצינה מכוננת (למי שזוכר מהעיבוד של לינץ’)

 

בקיצור, כל היופי הזה רק גורם לתאריך 9 בספטמבר להראות כאילו הוא בעתיד הרחוק מאוד מאוד והציפיה הורגת אותנו.
יש מצב שבשל ההתרגשות, הזענו יותר מדי, דבר שמראה על משמעת מים גרועה ביותר מצידנו. באראקיס לא היינו שורדים דקה………

השאר תגובה