טריילר ראשון לעיבוד הקולנועי של חוברת הקומיקס “בלאדשוט” בכיכובו של וין דיזל

חברת הקומיקס ואליאנט (Valiant) עברה לא מעט תהפוכות מאז הוקמה בשלהי שנות השמונים על ידי ג’ים שוטר (אחת הדמויות הבולטות במרוול של שנות השבעים והשמונים). נראה כי חברת הקומיקס הצעירה והבועטת הקדימה את זמנה. בשנת 2012 הושקה החברה שוב, וכעת, כשבע שנים אחרי ההשקה, היא אחת מחברות הקומיקס הטובות והאיכותיות שיש. החברה שומרת על איכות גבוהה בסיפורים שלה וגם בארט וחלק מהדמויות שלהם כבר הפכו לחלק אינטגרלי מעולם הקומיקס של שנות ה-2000.

בגיבורים המוכרים של החברה (ואם עדיין לא עשיתם הכרות, מומלץ בחום) נמצא את X-O Manowar, Archer & Armstrong, Harbinger ועוד ועוד. החרבה מקפידה לשמור על קשתות סיפור קצרות (מקסימום ארבע חוברות) ולעיתים נדירות הם ימשיכו כותר מעבר למה שצריך. כמו כן, בכדי לשמור על איכות מוצר גבוהה, ובניגוד לחברות גדולות, חברת VALIANT מוציאה מספר כותרים הגיוני בחודש (כ-12) ולא מעמיסה על האוהדים שלה עשרות חוברות כל חודש. עם הצלחת היקום הקולנועי של מרוול, עלה רעיון לייצר סרטים ביקום הקולנועי של VALIANT. למרות שהחלום הזה נראה פחות מציאותי היום (זכויות הדמויות השונות פוזרו בין אולפנים שונים וסרט על פי הקומיקס Harbinger עבר מידי סוני לידי חברת פאראמונט) הסרט הראשון שייצא הוא Bloodshot בכיכובו של וין דיזל, אשר יגיע למסכי הקולנוע בפברואר 2020. ובמהלך החג, עלה הטריילר הראשון שלו:

הבסיס של הסרט מאוד קרוב לעלילת הקומיקס העכשווית, בו בלודשוט הוא ריימונד גריסון, חייל, אדם, שמחפש את הזהות שלו ושבגופו הושתלו מיליוני רובוטים זעירים אשר משמרים את היכולות הפיסיות שלו. כמו בטריילר, גם בקומיקס, הממשלה, אשר שולטת בניסוי הזה, משתמשת בזיכרונות מזויפים בכדי לגרום לבלודשוט לצאת למשימות (לא פעם למשימות התאבדות). עדיין לא ברורה העלילה, אבל אם נלמד מניסיון העבר, אנחנו יכולים לנחש שמדובר במשהו שהוא שילוב בין “חייל אוניברסלי”, “רובוקופ” וכמה נגיעות של “מטריקס” ו”אליטה מלאך הקרב”, מה שאומר שבלודשוט ייצא לחפש את הצד האנושי שבו… וכן, כנראה שיש ברקע גם אישה שהוא אהב.

את הסרט מביים דייב וילסון שזהו סרט הקולנוע הארוך הראשון שהוא מביים. וילסון היה אחראי אפקטים בעיקר במשחקי מחשב וביים את Sonnie’s Edge, אחד הסרטים הקצרים בסדרת הנהדרת של נטפליקס “אהבה, מוות ורובוטים”. על התסריט אחראים אריק הייסרר, שכתב את “המפגש” הנפלא עם איימי אדמס וג’רמי רנר וג’ף וודלו, תסריטאי פחות מבריק שכתב את “קיק-אס 2” ולא מכבר את סרט האימה “מת או חובה”. לצידו של וין דיזל נראה את טובי קבל (קונג אי הגולגלות, ארבע מופלאים), גאי פירס (ממנטו, איירון מן 3), סם היואן (ג’יימי פרייזר בסדרה “זרה”) ואייזה גונזלס (סדרת הטלוויזיה From Dusk Till Dawn).

bloodshot trailer 1 - Header

התקציר העברי הרשמי:
בסרט המבוסס על הקומיקס המצליח Bloodshot, וין דיזל מגלם את ריי גריסון; חייל שנהרג בפעולה, הוחזר לחיים ע”י תאגיד RST והפך ל’בלאדשוט’ העל-אנושי. בזכות צבא ננוטכנולוגי הזורם בעורקיו, בלאדשוט הוא כוח בלתי ניתן לעצירה – חזק מאי פעם ובעל יכולת החלמה מיידית. אך באמצעות השליטה בגופו, לתאגיד יש השפעה גם על מוחו וזיכרונותיו. כעת, ריי לא יודע מה אמיתי ומה לא – אך הוא במשימה לגלות זאת. 

“בלאדשוט”, יעלה על מסכי הקולנוע בישראל ב- 12 במרץ 2020.

השאר תגובה