“אקוואמן” – טריילר ארוך ומרהיב של 5 דקות!

נראה שחברת האחים וורנר ו-DC עולים שוב על הסוס, או במקרה הזה, על סוס הים הענקי שלהם. האחים וורנר החליטו לשחרר טריילר חדש וארוך במיוחד לסרט הבא שלהם ביקום הקולנועי של DC, “אקוואמן”. את הסרט מביים ג’יימס וואן (מהיר ועצבני 7) וג’ייסון ממואה הוא, כמובן, אקוואמן.

הסיפור נראה די מוכר, ארתור קארי (אקוואמן) חי בין שני עולמות, עולם הים והעולם האנושי שמעל הים והוא צריך להגן על בני האדם מפני אחיו אורם (פטריק וילסון). את התסריט כתב דיוויד לסלי ג’והנסון מקגולדריק שכתב את סרט האימה “לזמן את הרוע 2”, על פי סיפור של ג’יימס וואן הבמאי וג’ף ג’ונס.

יש לציין כי הסרט נראה מרהיב, אם כי מורגש הבדל מאוד גדול בין הסצינות המצולמות במקומות אמיתיים (למשל סצינות הפתיחה בהם יש שימוש לא נרחב באנימציה ממוחשבת) לבין הסצינות מתחת למים בהם המרכיב האנימטיבי מאוד מורגש (לווא דווקא לטובה). החלק הראשון של הטריילר הארוך משדר וייב של אינדאינה ג’ונס/טומב ריידר והוא נראה יותר קליל, הרפתקני ומשעשע עם קטעי אקשן פארקור כפי שראינו לאחרונה ב”אססינס קריד”. החלק השני, שמתרחש ברובו מתחת למים, משדר טון הרבה יותר רציני ואפל שלא בטוח אם יעבוד, אבל נראה מספיק מסקרן.

הטריילר הנרחב הזה, בו גם אנו רואים את אקוואמן בתלבושת הקומיקס הקלאסית שלו (בתמונה הראשית), בהחלט מעלה את רף הציפייה לסרט שייצא בסוף דצמבר לבתי הקולנוע בארצות הברית ובישראל.

לצידו של ג’ייסון ממואה נראה ניקול קידמן, אמבר הרד, וילם דפו, דולף לאנדגרן ועוד.

השאר תגובה