“הטיטנים” – טריילר אחרון ומרשים לפני עליית הסדרה לשידור

אחת מסדרות הטלוויזיה המצופות בעולם הקומיקס, אם כי יש כאלו שגם חוששים להגעתה, היא “הטיטנים” (Titans) שתעלה לשידור בשרות הסטרימינג החדש שמייצרת DC ושזכה לשם DC Universe. לאחרונה התבשרנו כי נטפליקס תפיץ את הסדרה ברחבי העולם, בדיוק כמו שהיא עושה עם שאר סדרות הארו-וורס של רשת CW (כמו “אגדות המחר”, “הפלאש” ו”סופרגירל”, הזכויות של החץ עדיין נמצאות בידי YES). “הטיטנים” היא סדרה ראשונה מתוך לפחות ארבע סדרות שמתוכננות, השנייה, יאנג ג’סטיס (Young Justice) ובקרוב נראה גם סדרה על פי DOOM PATROL ועל פי SWAMP THING. העונה הראשונה של “הטיטנים” תמנה 13 פרקים, כשבכל שבוע נקבל פרק חדש.

את הסדרה יצרו גרג ברלנטי שהיום הוא המפיק הבולט בעולם הטלוויזיה בכלל ובעולם סדרות הקומיקס בפרט. ברלנטי הוא האדם שעומד מאחורי סדרות הארו-וורס של רשת ה-CW. לצדו של ברלנטי נמצא את ג’ף ג’ונס, אחד האנשים הבולטים בתעשיית סדרות הקומיקס וגם כותב קומיקס נחשב בפני עצמו. ובמקרה של “הטיטנים” מצטרף אליהם התסריטאי הוותיק עקיבא גולדסמן שרקורד התסריטים שכתב, אומנם שנוי במחלוקת, אבל תמיד תמיד נחקק בזיכרון (לא תמיד לטובה). סרטי הז’אנר שכתב גולדסמן כוללים את “באטמן לנצח” ואת “באטמן ורובין”, “אני אגדה ” בכיכובו של וויל סמית’, “צוופן דה וינצ’י” ובשנה שעברה את שני הכישלונות, “רובטריקים: האביר האחרון” ו”המגדל האפל”. מה זה אומר על איכות הסדרה שפנינו, נאלץ להמתין ולראות. להלן הטריילר האחרון (והמלא) לפני עליית הסדרה לשידור:

נראה כי הסדרה לוקחת השראה מהריצה המאוד נחשבת של מארב וולפמן וג’ורג’ פרז על The new Teen Titans משנת 1982 בו הגיע רייבן, ביתו של השטן, לחפש גיבורי על צעירים ומרדניים, שיעזרו לה במאבק נגדו. על פי הטריילר, נראה כי הטון של הסדרה יהיה אפל יותר, בוגר יותר, אלים יותר. לעיתים נדירות (אם בכלל) אנחנו שומעים את המילה FUCK בטריילרים של סדרות טלוויזיה, בוודאי לא בסדרות טלוויזיה של גיבורי על (או כמו שקפטן אמריקה נוהג להגיד Language).

ברנטון טווייטס (“המעניק”, “שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר”) הוא דיק גרייסון/רובין. השחקנית האוסטרלית הצעירה טיאגן קרופט, היא רייבן. אלן ריצ’סון, שהיה לרגע אקוואמן בסדרה “סמולוויל” חוזר לעולם גיבורי העל ומגלם את האנק הול, “הנץ”, חצי מהצמד “הנץ והיונה” (Hawk and Dove). את דון גריינג’ר, “היונה”, מגלמת מינקה קלי (“אורות ליל שישי”). אנה דיופ היא Starfire וריאן פוטר הוא ביסט-בוי.

לא מכבר שוחררו טיזרים קצרים המתארים את ארבעת הדמויות הראשיות:

כמו כן, שוחרר פוסטר רשמי לסדרה (לחצו על התמונה להגדלה):

titans-poster

“הטיטנים” תעלה לשידור בשרות הסטרימינג DC Universe  ב- 12 באוקטובר.

השאר תגובה