הגיבורים הקטלניים ביותר (וגם אלו שהכי פחות) ביקום הסינמטי של מרוול – סיכום

אחרי עשור בו היינו מעורבים ביקום הקולנועי של מרוול, אנחנו יודעים דבר אחד בוודאות, לא כולם יוצאים חיים מהסרטים הללו. עד היום המשמעות והכוונה היו בדרך כלל לעבר הנבלים של הסרטים, שרובם, או לפחות חלקם הגדול, לא שרד את הסרט בצורה זו או אחרת, מה שאומר, שאם אתה גיבור על ביקום הקולנועי של מרוול, אתה כנראה עם דם על הידיים. קבוצה של אוהדי מרוול החליטה לצאת ולבדוק בדיוק כמה דם יש על הידיים של הגיבורים האהובים עלינו. מי אחראי על מספר גדול יותר של מקרי מוות ומי הם שני גיבורי העל היחידים, שנכון לכתיבת שורות אלו, הצליחו לא ללכלך את הידיים בדם.

המשך הידיעה והמסמך המצורף כוללים ספוילרים לסרטים:

כל העסק החל בשרשור די מטורף ב-Reddit של מרוול. שהחל במסקנה שספיידרמן והצרעה הם שתי הדמויות היחידות ביקום הסינמטי של מרוול שלא הרגו במו ידיהם מישהו, אם כי ספיידרמן היה שותף להריגתו של אבוני מאו ב”מלחמת האינסוף” (מוות שאיירון מן אחראי עליו). לגבי הצרעה, זה יחסית קל, כי היא הופיעה לראשונה רק לאחרונה ב”אנטמן והצרעה”, ספיידרמן בכיכובו של טום הולנד, הופיע כבר בשלושה סרטים. באופן מפתיע, מי שאחראית על הרג שני נבלים (והיא היחידה שהרגה באופן ישיר יותר מנבל אחד) היא דווקא פפר פוטס שהרגה את הנבל גם בסרט הראשון בסדרה וגם בשלישי. אגב, הרשימה מתייחסת בעיקר ליקום הקולנועי, דהיינו, סדרות הטלוויזיה אינן נכנסות למסמך הסופי (שבהן, אגב, הסוכן קולסון אחראי למספר ההריגות הגדול ביותר, 4).

avengers infinity stones review - Header

קפטן אמריקה, למרות היותו חייל מאומן, לא הרג באופן ישיר אף נבל, אלא רק היה שותף להרג ב”מלחמת האינסוף”. ועד שניים מחברי הנוקמים, שהם חיילים מאומנים, האלמנה השחורה והוקאיי, לא הרגו באופן ישיר, אלא היו שותפים להרג “בלבד”. איירון מן היה אחראי באופן ישיר או עקיף למותם של ארבעה נבלים. ת’ור אחראי על שתי הריגות והרשימה ממשיכה. מה שכן, הרשימה מתעסקת רק בנבלים הראשיים ולא באלפי ההנצ’מנים שפלשו לניו יורק במתקפה הראשונה ב-2012 או לאלפים שפלשו לוואקנדה ב”מלחמת האינסוף”.

לאקסל עם הרשימה המלאה המחולקת על פי סדר יציאת הסרטים ועל פי טורים הכוללים את שמות הדמויות שנהרגו, אלו שהרגו אותן, הדרך שבה הדמויות הללו מתו (המון דקירות יש ביקום של מרוול וכמובן, נקישת אצבעות מאוד מפורסמת) ואם היו גיבורים שעזרו בתהליך או היו אחראים שותפים לו. את המסמך המלא תוכלו למצוא בקישור הבא.

השאר תגובה