“וונדר וומן 1984” והתמונה ששגעה את האינטרנט

חברת האחים וורנר שיחררה שתי תמונות ראשונות מתוך “וונדר וומן 1984” בכיכובה של גל גדות. פטי ג’נקינס חוזרת לכסא הבימוי בסרט ההמשך שיעביר את דיאנה/וונדר וומן/גל גדות משנות הארבעים לשנות השמונים, שם היא תתמודד מול נבלית העל “הצ’יטה” אותה תגלם קריסטין וויג.

אולם התמונה ששגעה את האינטרנט היא דווקא התמונה שמאוששת את חזרתו של כריס פיין לתפקיד סטיב טרוור. על פי התמונה לפחות, לא נראה כאילו מדובר בהזיה, חלום או פלאשבק, כי אנחנו רואים את טרוור עומד במה שנראה כמו קניון של שנות השמונים, כולו מבולבל ולא מבין איפה הוא נמצא. לא ברור אם מדובר על חזרה בזמן או משהו כזה ויש מצב, שאנחנו לא פוסלים (ואולי אפילו מקווים) שהתמונה היא פייק ניוז שוורנר מנסים לשחק לנו קצת בראש כדי שנדבר על הסרט. (לחצו על התמונה להגדלה):

WDWMN2_FL_CP_edited

ממש כמו הסרט הראשון, גם הסרט החדש יצטלם במספר לוקיישנים ברחבי העולם, בתחומי ארצות הברית במדינות כמו וושינגטון ווירג’יניה וברחבי העולם במדינות אקזוטיות כמו ספרד והאיים הקנריים. ג’נקינס אספה לסרט ההמשך את הצוות המנצח של הסרט הראשון גם מאחורי הקלעים, אותו הצלם, מת’יו ג’נסן, מעצבת התפאורות אלין בונטו, מעצבת התלבושות לינדי המינג והעורך ריצ’ארד פירסון.

“וונדר וומן 1984” יגיע למסכי הקולנוע בארצות הברית ב-1 בנובמבר 2019.

WDWMN2_FL_GG_edited

WDWMN2_TT_Twitter_Header_1500x500_edited

 

השאר תגובה