“כוח הטיטאנים: חיים בסרט” – טריילר מצחיק וכיפי עם הרבה הומור עצמי

מסתבר שכשחברת האחים וורנר ו-DC רוצים, הם יודעים לייצר דברים טובים. בעוד סרטי גיבורי העל של DC לא זוכים לעדנה בקולנוע (להוציא וונדר וומן כמובן), סרטי האנימציה של החברה, ברובם, זוכים להצלחה ולאהדת האוהדים והמבקרים. בימים אלו נשלמת העבודה על סרט אנימציה באורך מלא, המבוסס על סדרת האנימציה המצליחה GO Teen Titans שלוקח את הגיבורים הצעירים למסע של גילוי עצמי ובעיקר, של הומור ואקשן לכל המשפחה (שמתבטא לא מעט בהומור עצמי של DC על עצמם). אבל הסרט דואג לעקוץ כמה וכמה גיבורי על מיקומים שונים (כמו דדפול למשל).

הטריילר, שטומן בחובו גם מסר על העידן שבו אנו חיים, מציג לנו את הטיטנים הצעירים אשר מבינים שללא סרט קולנוע שמייצר הייפ מאוד גדול, זכות הקיום שלהם כגיבורי על מוטל בספק. ולכן, הם עושים כל מאמץ כדי להגיע למסך הגדול, והמאמץ ההזה כולל הרבה מאוד הומור בריא. את הדמויות מדבבים רוב השחקנים אשר דיבבו גם בסדרה המקורית ובהם וויל ארנט וקריסטן בל.

חבורת הטיטאנים כוללת גרסאות ילדותיות וקריקטוריסטיות של גיבורי על (שבדרך כלל נחשבו כסיידקיקס) כמו: רובין, רייבן, ביסט בוי, סייבורג וסטאר-פייר.

התקציר העברי הרשמי:
הטיטאנים הם חמישה גיבורי על צעירים הם חיים יחד כבני נוער ללא השגחת מבוגר. הטיטאנים חייבים להתמודד עם מצבים בגיל ההתבגרות, כגון לעבור מבחן נהיגה, להילחם זה בזה ותעלולים רבים נוספים.

“כוח הטיטאנים: חיים בסרט” יעלה בבתי הקולנוע בישראל ב-26 ביולי.

השאר תגובה