טריילר לארוע הגדול הבא של מרוול Infinity Countdown

חברת מרוול, בקומיקס ובקולנוע, סובבת בימים אלו סביב אבני האינסוף (Infinity Stones) אותם מנסה (בקולנוע) להשיג ת’אנוס בניסיון להשתלט על כדור הארץ, היקום וכל מה שקשור אליו, ולהביס את הנוקמים ובני האדם. את המלחמה הגדולה נראה בסוף אפריל בקולנוע, ב”הנוקמים מלחמת האינסוף”, אירוע שיהווה את תחילת סגירתן של עשר השנים האחרונות בהן קיים היקום הסינמטי של מרוול, או יותר נכון מה שקרוי, סוף פייז 3.

החודש, תחל בחוברות הקומיקס של מרוול המיני סדרה Infinity Countdown. במיני סדרה, בניגוד לסרט, האבנים לא תהיינה ברשותו של ת’אנוס, אלא בידיו של מישהו אחר (או כמה אחרים) שמפאת חשש מספויילרים לא נגלה לכם. לקראת יציאת הסדרה (שתשלוט בחוברות הקומיקס של מרוול בחודשים הקרובים), שחררה החברה טריילר שנותן קצת רקע ומכין אותנו לבאות.

בעוד שבעבר אבני היסוד היו חלק מהיקום הקוסמי של מרוול, בו שוטטו סטאר לורד ושומרי הגלקסיה, קפטן מרוול, אדם וורלוק ועוד. הפעם כל הגיבורים של מרוול יקבלו גישה, זו או אחרת, לסיפור, אם זה וולברין (כן הוא חזר) או ספיידרמן ועוד, כפי שהטריילר מציע “מי יחזיק אותן ומה יעשה איתן?” אם אתם עוקבים אחרי סיפורי הקומיקס של מרוול, אתם בוודאי יודעים שאבני היסוד, הושמדו, כביכול קצת לפני ארוע Secret Wars שהיה ב-2015. אולם כעת מתברר שהאבנים לא הושמדו אלא פוזרו ברחבי הגלקסיה.

המיני סדרה תגלה לנו איך האבנים שרדו את Secret Wars, ומי מהגיבורים של מרוול מחפש אחריהן ולמה. הסדרה המרכזית, שתצא החודש (מרץ) תכלול חמש חוברות, אולם במהלך החודשים הקרובים תצאנה עוד מספר חוברות שיחד ירכיבו את התמונה השלמה. מרוול שחררה Checklist למי שרוצה לקרוא את כל החוברות ולהיות מעודכן (לחצו על התמונה להגדלה):

Infinity-Countdown-Checklist-2

השאר תגובה