טריילר מלא לעיבוד הקולנועי של הנובלה הגראפית I Kill Giants

אחד מעיבודי הקומיקס המסקרנים של השנה, שיצא לאקרנים בארצות הברית ב-23 במרץ, הוא העיבוד הקולנועי לנובלה הגראפית I Kill Giants שיצאה בהוצאת Image ב-2008. הקומיקס, מאת ג'ו קלי וג'יי. אם. קן נימורה, סבב אחר חייה של ברברה ת'ורסון, ילדה ממשפחה מפורקת עם אובססיה כמעט חולנית למיתולוגיה הנורדית וענקים שמאיימים על שלום האנושות. בסיפור הנע בין ריאליזם לפנטזיה, ברברה מעמיקה את אחיזתה בעולם שיצרה, בעודה נמנעת מאסון אישי שמאפיל על משפחתה.

I Kill Giants (2017) 051

מדיסון וולף (Zoo, "בלש אמיתי"), היא ברברה, הילדה האובססיבית למיתולוגיה הנורדית וספציפית לענקים וטרולים, אך עולם הפנטזיה שלה מחפה על טרגדיה משפחתית והתמודדות עם החיים האמיתיים. זואי סלדנה (גאמורה בסרטי "שומרי הגלאקסיה") היא יועצת בבית הספר בו לומדת גיבורת הסיפור שמסייעת לברברה להתמודד עם הבעיות הרבות המקיפות אותה – הן במציאות והן בדימיונה העשיר. הסרט, שהוקרן לראשונה בפסטיבל טורונטו 2017, התחדש בטריילר ארוך ומלא:

את הסרט ביים אנדרס וולטר, במאי ממוצא דני שזהו סרטו הארוך הראשון. בין מפיקי הסרט נמצא גם כריס קולומבוס, אחד השמות הבולטים כאשר מדברים על בלוקבסטרים של שנות השמונים והתשעים שהיה תסריטאי של להיטים כמו "גרמלינס", "הגוניס" ו"שרלוק הולמס הצעיר" וכבמאי ביים את "שכחו אותי בבית", "גברת דאוטפייר" ואת שני הסרטים הראשונים בסדרת סרטי "הארי פוטר".

הסרט I Kill Giants יצא לבתי הקולנוע ב-23 במרץ.

השאר תגובה